3 ciaze-kazda inna. wszystkie prowadzone bez zadnych zastrzezen.kompetentn, fachowa, uprzejma.

zdecydowanie polecam. U pani doktor kobieta czuje się tak powinna.Jest w stanie wszystkiego się dowiedzieć co ją interesuje.Mam porównanie z innymi lekarzami, u nich czułam się jak intruz.

Niezwykle ciepła, kompetentna lekarka, z którą można pogadać jak z Człowiekiem, nie jak z robotem z NFZ.

Bardzo mila, kompetentna lekarka. Jestem zadowolona ze sposobu podejścia do pacjenta. Sumienna i rzetelna. Mam nadzieje ze sie nie zawiode. Polecam jak najbardziej.

Pani doktor to doskonała specjalistka, która skutecznie zaradziła moim problemom hormonalnym. Pod jej opieką czuję się całkowicie bezpiecznie.

bardzo dobry specjalitsa. Miałam jedną straconą ciążę- nikt z lekarzy nie mógł doszukać się przyczyn. Pani Doktor znalazła przyczyne i dzięki temu teraz mam zdrowego synka. Zdecydowanie polecam, choć koszt wizyty jest dość wysoki- 100 zł plus inne badania np. usg lub cytologia. W gabinecie można wykonać wszystkie badania laboratoryjne.

Jestem zachwycona, kompetencja, zaangażowanie, cierpliwośc jednym słwem pełen profesjonalizma- GORACO POLECAM

Jest świetnym ginekologiem położnikiem, dopóki nie pojawi się poważny problem; miła, uprzejma ale zdystansowana.

Niestety wieloletnie leczenie grzybicy u p.doktor nie przyniosło żadnych rezultatów.Mnóstwo badań, wydanej kasy i straconego czasu.P.doktor jest sympatyczna,dokładna i pracowita,ale niestety mało skuteczna.

Bardzo kompetentna lekarka. Pomogła mi zajść w ciążę i później prowadziła ją. Poleciłam ją już wielu znajomym. Ma sporo pacjentek.