2,9

Nie polecam dr.Górskiej ceni się,a gabinet obskurny.

Nie polecam dr.Górskiej ceni się,a gabinet obskurny.

doktorze co pan ładnie o sobie pisze. dobry doktor to ten co nie robi wszystkiego i byle jak.

Zdecydowanie nie polecam. Ból a potem i tak do wyrwania.

Zdecydowanie nie polecam. Ból a potem i tak do wyrwania.

To miał być most porcelanowy nie do zdarcia! A jednak się rozpadł ;-(

To miał być most porcelanowy nie do zdarcia! A jednak się rozpadł ;-(

oj, boli.................................................................................................

Dużo się zmieniło na rynku głogowskiej stomatologii, więc zanim trafiłam do Pani dr Ewy Górskiej, "przebadałam" prawie wszystkie usługi stomatologiczne i wybór padł zdecydowanie na gabinet przy Obrońców Pokoju, który prowadzą Państwo Górscy.Dzisiaj wiem, że mój wybór był wręcz doskonały i dlatego z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością POLECAM WSZYSTKIM SZCZERBOLOM wizytę właśnie u Pani doktor Ewy.Profesjonalnie, bezboleśnie, z wkorzystaniem najnowszych technologii, z pełną dbałością o estetykę i co najważniejsze z rewelacyjnym skutkiem. Proszę mi wierzyć, że wizyty u Pani dr Ewy Górskiej obalają w stu procentach mit o strachu przed dentystą. A cena? Zbliżona do tego typu usługi w innych gabinetach stomatologicznych.Kapitalny remont, żeby faktycznie był kapitalny,musi kosztować i to chyba żadna tajemnica.

Niezwykle wymagająca,ale bardzo usatysfakcjonowana-też Ewa ;-)

Doktor posiada bardzo dobry sprzęt i materiały, uwzględnia reklamacje, leczy szybko i bezboleśnie, zawsze miła i uśmiechnieta, świtne podejście do małych pacjentów.

Bardzo miła stomatolog.Wiele już zębów wyleczyłem i jak narazie jestem zadowolony.Pozdrawiam!

Zdecydowanie polecam. Niewielu stomatologow obecnie doradza pacjentom najkorzystniejsze rozwiazania w leczeniu uzebienia. Niemal bez bulu. Odczuwam ogolne zadowolenie.

Pani Góska jest bardzo kompetentna i polecam ją wszystkim z Głogowa. Pacjent

Pani Góska jest bardzo kompetentna i polecam ją wszystkim z Głogowa. Pacjent