lek. dent. Ewa Grabowska

3,5

Nigdy nie trafiłam na tak uczciwego stomatologa. Byłam u pani Grabowskiej prywatnie na szklarskiej. Wizyta była miła, pani bardzo cierpliwa, odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Co mnie zaskoczyło to na siłe nie chciała się zabierać za coś co sama przyznała ze nie ma możliwości zrobić u siebie w gabinecie i poleciła innego stomatologa( gdzie mogła zrobić bylejak i mnie dużo skasować, bo już takie sytuacje miałam u innych stomatologów) plus po oczyszczaniu zębów ultradźwiękami zaprosiła na poprawkę za którą nic nie policzyła. Dla mnie super uczciwa osoba, która nie doszukuje się dziur na sile byle za plombę policzyć...

Super że taka strona powstala że można ocenić pracę lekarza Czytając opinie na forum o Pani Grabowskiej to całkowita prawda jest to nadonsana Pani w średnim wieku której całkowicie brakuję kultury osobistej. Pacjenci za bardzo ja nie interesują ta Pani nie jest dla pacjenta tylko dla swojego nadonsanego Ja!!!! Niema prawa odmówić pacjentowi z bólem ale to robi Dzisiaj w gabinecie miała zwróconą uwagę przez jednego z Pana że jak to tak można z bólem nie przyjąć pacjenta kazała poczekać i co się stało nie pomogła odesłała pacjentkę do innego lekarza nie jednokrotnie w taki sposób ta Pani to tak załatwia albo nie może albo to nie jest na Nfz I tak spławia ludzi żeby tylko mieć święty spokój Niestety ta Pani nic sobie nie robi ludzi smutne że tacy beznadziejni Ludzie pracują i to za karę chyba

Pani Grabowska która przyjmuję na ul, okrężnej myśli że ma swój prywatny gabinet Odmawia przyjęcia pacjentów z bólem zęba Na smiewa się z pacjentów którzy rejestrują się przez tel. wraz z swoją asystenka dzisiaj 20. 01.20 siedząc na fotelu wyśmiały pacjenke która pytała o protezę bo ta Pani wybuchła śmiechem bo termin to sierpień 2022 A nasze Panie w gabinecie mają tak wysoką kulturę osobistą że musiały pośmiać się z pacjenta Brawo Pani doktor trzeba zacząć od siebie i od swojej kultury osobistej Wstyd ale co zrobić takie niemiłe potwory też się zdarzają

Bardzo się zawiodłam na Pani doktor. Chciałaś robić leczenie kanałowe bez znieczulenia A kiedy powiedziałam że boli zwróciła mi uwagę że mama przyjść z Mamusia żeby potrzymala mnie za rękę i wypusciala mnie z habibetu z rozwierconą dziurą. Bardzo nie miła Pani . Gdy poszłam prywatnie do stomatologa dowiedziałam się że wszystkiego zęby które mi robiła są do poprawki lekarza był tak zdziwiony że mogą być tak zniszczone zeby podczas pląbowania. Nie polecam

Bardzo polecam, najprzyjemniejsza Pani stomatolog jaką poznałem. Godna polecenia przez swoją wiedzę i doświadczenie.

Polecam, bardzo profesjonalny stomatolog! Spokojnie i zrozumiale tłumaczy przyczynę bólu oraz proces leczenia.

Bardzo polecam.Profesjonalne podejście do zabiegu,sympatycznie i uprzejmie- takiej lekarce można zaufać.

Pani stomatolog jest godna polecenia, wykonuje swój zawód szybko, bezboleśnie, dokładnie, miła, konkretna, młoda, fajna, gdy jest odruch wymiotny, to nie wkłada waty w miejsce, gdzie jest coś nie tak.