lekarz Ewa Grobelska

Pediatra

Pani doktor po osłuchaniu mojej córki stwierdziła liczne świsty na oskrzelach i mimo to podjęła leczenie bez antybiotyku. Na kontroli okazało się, że jest dużo lepiej i jesteśmy z niej bardzo zadowolone i bardzo jej dziękujemy. Pani doktor - dziękujemy. Poza tym miła i chętnie odpowiada na różne trudne pytania. Nie okazuje zniecierpliwienia jak niektórzy lekarze, którzy w ogóle nie powinni leczyć! Oby takich lekarzy nam przybywało!

Pani Doktor, mimo młodego wieku, wykazuje się pełnym profesjonalizmem w podejściu do pracy. Reprezentuje zdroworozsądkowe podejście do pracy. Jest otwarta, skrupulatna, pełna wiary w misję, którą niesie zawód lekarza. Co istotne, wciąż pogłębia swoje kompetencje. Z pełnym zaufaniem powierzam jej leczenie mojej córki.

Najlepszy pediatra jakiego poznaliśmy! Leczymy naszą dwójkę dzieci już od roku u pani dr i nigdy nie pójdziemy do nikogo innego. Zawsze jesteśmy dokładnie zbadani, trafna diagnoza i trafne leczenie - co najważniejsze najczęściej bez antybiotyków. Pani dr ma świetny kontakt z dziećmi, nawet nie chcą wyjść z gabinetu, a nam rodzicom zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i rozpisze na kartce, a w razie dodatkowych pytań zawsze możemy zadzwonić i się poradzić. Lekarz z powołania, z ogromną wiedzą pomimo młodego wieku oraz z indywidualnym podejściem do pacjenta.

Lekarz z powołania, z pasją!!!niezwykle skuteczna, zawsze służąca radą, nawet w dni wolne od pracy. Do tego miła, skrupulatna, naprawdę godna polecenia.

Lekarz z powołania, bardzo fajne podejscie do dziecka., wszystko dokladnie wytlumaczy a do tego miła i pomocna :) super!!!! polecam w 100% !!!

Pani doktor która specjalizuję się w alergii u mojego dziecka stwierdza że jest zdrowe przy astmie, alergii i atopowym zapaleniem skóry...😒 Leczę syna prywatnie u doświadczonego lekarza ta Pani musi się jeszcze dużo nauczyć. Nie polecam

Najlepszy pediatra, jakiego spotkaliśmy! Bardzo kompetentna, wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy. Nie przepisuje od razu antybiotyków, jak wielu innych lekarzy, tylko dostosowuje leczenie do wyników badań. Ma wspaniały kontakt z dziećmi. To pierwszy lekarz, u którego nasza córeczka nie płakała na wizycie a nawet nie chciała wyjść z gabinetu! Przy tym wszystkim zna się na diecie wegetariańskiej i zdrowym żywieniu, co dla nas ma duże znaczenie. Gorąco polecamy!

Pani dr Ewa Grobelska to fantastyczny lekarz i człowiek, prawdziwy lekarz z powołania!!!! kompetentna, dokładnie bada dziecko, trafnie dobiera leki, antybiotyk to ostateczność,zawsze chętnie udziela instrukcji rodzicom, nawet w niedzielę nie odmówi choremu dziecku pomocy PANI DOKTOR WIELKI SZACUNEK !!

wspaniały lekarz ,odpowiednie podejście do pacjęta.konkretna kobieta potrafi zdjagnozować chorobe ,zastosować odpowiednie leczenie.poraz pierwszy poczułam się że jestem u lekarza .chciałabym żeby było więcej takich lekarzy.

Pani Ewa jako jedyny lekarz z dziecięcego szpitala, w momencie krytycznym mojej córki, kiedy strasznie płakała natychmiastowo zleciła serię trafnych badań i po wykryciu wirusów od razu przystąpiła do leczenia. Mimo młodego wieku bardzo kompetentna i zawsze godna polecenia!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Toruń"?

Rodzynkowa 26

Rabiańska 17 lok. 4