Ewa Groszewska

Polecam, profesjonalistka zainteresowana pacjentem. Opiekuje się moimi rodzicami od lat i oboje są bardzo zadowoleni.

Byliśmy na feriach w Charzykowach i trafiliśmy z dzieckiem do Pani Doktor Groszewskiej w szpitalu z nagłym przypadkiem. Dokładnie zbadała i wytłumaczyła co może być przyczyną i co podejrzewa (uspokajając nas,żebyśmy się nie martwili) i zaleciła dalsze badania w naszym mieście, gdzie udaliśmy się do Kliniki Okulistycznej w Katowicach. Tam Pani Profesor potwierdziła diagnozę i jeszcze mówiła, że zdarza się, że Pani Groszewska kieruje do Katowic swoich pacjentów z zawiłymi przypadkami, a diagnozy są trafne. Polecam z całego serca Panią Doktor i tylko szkoda, że nie praktykuje w Katowicach.

Zdecydowanie najlepsza okulistka, z jaką miałam do czynienia. Całkowicie oddana pracy, kompetentna, w przystępny sposób tłumaczy język medyczny na język zrozumiały pacjentom. Trafna diagnoza, doprowadziła moje oczy do porządku. Polecam wszystkim.

Zdecydowanie NIE polecam. Brak czasu dla pacjenta (wizyta prywatna). Odniosłam wrażenie " po co tu przyszłaś". Badanie przy otwartych drzwiach z fatalnym podejściem do pacjenta. 150 złotych w 3 minuty.

150 złotych w 3 minuty.

Zdecydowanie najlepszy okulista w Chojnicach i okolicy. Trafne diagnozy i leczenie, nie traktuje pacjenta przedmiotowo, cierpliwie wszystko tłumaczy.

Zdecydowanie omijać.Szanownej pani nie chciało się podejść do nagłego przypadku, bo niby czasu nie miała, a cały czas plotkuje. Chamska i niemiła. Brak profesjonalizmu.

Fachowiec to mało powiedziane. Konkretna, rzetelna, poświęca pacjentowi bardzo dużo uwagi i czasu. Dokładnie bada, trafnie diagnozuje. Polecam

Ogromny plus dla tej okulistki. Profesjonalne podejście do pacjenta i to w publicznym szpitalu. Rzetelna, konkretna, docieka problemu z oczami, a nie odsyła na póżniej. Kolejki do Pani Groszewskiej są długie, wcale się nie ma co dziwić.

polecam wzbudza bardzo duże zaufanie oraz doskonała wiedza

polecam wzbudza bardzo duże zaufanie oraz doskonała wiedza