lekarz Ewa Gruszka

Neurolog

Dzień Dobry Państwu, We Wrocławiu przyjmują pacjentów dwie Panie, które się nazywają Ewa Gruszka i obydwie są neurologami . Ja z niewiedzy o istnieniu dwóch Pań doktor o tym samym imieniu i nazwisku trafiłam do Pani Ewy Gruszki, która przyjmuje przy ul. Kościuszki 33/3 we Wrocławiu. Pani doktor jest sympatyczna , dociekliwa, mądra ale niestety nie jest takim autorytetem w schorzeniu SM jak druga Pani doktor, która jest ambasadorką SM, prowadzi wykłady w tym zakresie itp. Piszę dlatego,żeby osoby które cierpią na SM i chcą dostać się konkretnie pod opiekę ...

Dzień Dobry Państwu,
We Wrocławiu przyjmują pacjentów dwie Panie, które się nazywają Ewa Gruszka i obydwie są neurologami . Ja z niewiedzy o istnieniu dwóch Pań doktor o tym samym imieniu i nazwisku trafiłam do Pani Ewy Gruszki, która przyjmuje przy ul. Kościuszki 33/3 we Wrocławiu. Pani doktor jest sympatyczna , dociekliwa, mądra ale niestety nie jest takim autorytetem w schorzeniu SM jak druga Pani doktor, która jest ambasadorką SM, prowadzi wykłady w tym zakresie itp. Piszę dlatego,żeby osoby które cierpią na SM i chcą dostać się konkretnie pod opiekę Pani Ewy Gruszki - ambasadorki SM nie pomyliły się tak jak i czuły niesmak.

profesjonalność idąca wparze ze skromnością pozdrawiam ;życzę Pani doktor dużo zdrowia w poświęcaniu się w pracy dla pacjentów

Pani doktor po dwóch latach, od stwierdzenia, co mi dolega, zdecydowała się wypisać receptę na moje schorzenie. Ponadto dwa lata temu kazała mi się leczyć samemu. Pani doktor nie uznaje za stosowne rozmawiać ze mną o moim schorzeniu. Oczywiste jest, że zmieniłem lekarza. Moim zdaniem pani doktor jest słabiutkim lekarzem i do tego potrafi być bardzo nieprzyjemna.

Pani doktor to przemiła osoba, kompetentna, posiada szeroki zasób wiedzy,wybitny fachowiec w swojej dziedzinie, potrafi dokładnie zdiagnozować pacjenta. Jestem z niej bardzo zadowolona, bardzo polecam tego neurologa.

Cudowny lekarz i człowiek. Zdziwiona jestem nagatywnymi opiniami. Córka moja wielokrotnie była hospitalizowana z powodu miasteni i miałam przyjemność poznać Panią dr Gruszkę, obserwować jej kompetencje i chęć pomocy pacjentom. Bardzo pomogła mojej córce, jestem Jej dozgonnie wdzięczna.

Wyśmienity specjalista, a te negatywne opinie , które tu ludzie wypisują to kompletna bzdura.Leczę się u Pani doktor już sporo lat!!!! Wdzięczny pacjent z Wrocławia

Wdzięczny pacjent z Wrocławia

mam nadzieje ze mama nie umrze. ze zdolam znalezc przyczyne jej bolu. a wystarczylo zostawic ja w szpitalu i zrobic badania. omijac z daleka p. doktor i AMborowska

bylem jej pacjentem jestem nie zadowolony. przepisala mi lekarstwa ktore stosowalo sie 15 lat temu.Dla porownania poszedlem do innego neurologa kazal mi odrzucic te leki ktore miprzepisala .a na dodatek tego nie dala mi zadnego leku oslonowege.

wspaniały lekarz, przemiła osoba, duża wiedza, wart polecenia

wspaniały lekarz, przemiła osoba, duża wiedza, wart polecenia