lekarz Ewa Grządziel

Neurolog

3,5

Dr Ewa Grządziel jako jeden z nielicznych lekarzy nie zbagatelizowała moich objawów i profesjonalnie zajęła się przypadkiem zlecając specjalistyczne, neurologiczne badania lekarskie. Jej zaangażowanie i osobiste podejście sprawiły, że w końcu poczułam, że ktoś rzeczywiście zainteresował się moją dolegliwością. Lekarz z powołania, a nie z obowiązku. Serdecznie dziękuję za opiekę.

Muszę Wam opowiedzieć o tej Pani doktor. Mama dostała udar niedokrwienny, udało sie podac trombolizę ale bez skutku w piątek mama zmarła. Dwa tygodnie walki o jej życie a my czyli najbiiższa rodzina nie mogła liczyć nawet na jedno słowo od Pani doktor w sprawie jej zdrowia, lataliśmy do ordynatora i do pielęgniarek i tak na zmianę... Pani doktor jest nieuprzejmna i nie szanuje ludzi. Miałam wrażenie że jeśli nie jesteśmy lekarzami to nie ma zamiaru nam tłumaczyć "prostym" ludziom co tak naprawdę się stało. Jest nam ogromnie przykro, tymbardziej że zaufaliśmy wszystkim lekarzom na oddziale neuroligii w tym szpitalu. Misja szpitala brzmi "Po pierwsze pacjent..." PANI DOKTOR TEMU ZAPRZECZA CAŁYM SWOIM WIZERUNKIEM.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Mikołów"?

ul. G. Fitelberga 34
Piłsudskiego 32b
43190 Mikołów
ulica Górka 44
43-196 Mikołów
Centrum Medycyny Sportowej-CMS Sp. z o. o.
ulica Brzechwy 2/1
41-807 Zabrze
NZOZ FAMILIA Med. Sp. Partnerska
ulica Parkowa 11
44-178 Przyszowice
Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska
ulica Zwoźniakowej 16
40-748 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacyjno - Leczniczy Sp. z o. o. w Mikołowie
ulica Katowicka 22
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Okulista Spółka partnerska