lek. dent. Ewa Gulińska

Wspaniała specjalistka i osoba tak ciepła i serdeczna dla pacjentów, że chciałabym trafiać zawsze tylko do takich lekarzy. Pani doktor wyprowadziła na prostą moje problemy z zębami, w końcu mogę się uśmiechać bez wstydu :-) Jestem naprawdę szczęśliwa, że trafiłam "w ręce" pani doktor!

Rewelacyjna pani doktor. Chyba pierwszy lekarz, który poświęcił mi tyle czasu. Moja trauma z dzieciństwa mija w gabinecie pani doktor. Podziwiam ten bijący od niej spokój i czysty profesjonalizm. Polecam. I nie dziwię się, czemu ma długie terminy. Naprawdę warto tu przyjść.

Najlepszy stomatolog, na jakiego kiedykolwiek trafiłem. Dr jest dokładna, cierpliwa i do tego jest jedynym lekarzem, którego nie boją się moi synowie.

Jestem pod wrażeniem wszystkich wyszczególnionych tu cech. Zupełnie przez przypadek trafiłam "w ręce" Pani Ewy. Dokładnie tak wyobrażałam sobie profesjonalna pomoc, opiekę. Zostałam przyjęta mimo, że Pani Ewa ma grafik wypełniony do końca grudnia. Nie było problemu z czasem, owszem było to okienko ale równie dobrze można było sobie w tym czasie odpocząć bo jest od czego. Nie mam dużego doświadczenia z gabinetami stomatologicznymi ale sama pracując z ludźmi wiem czego oczekiwać i co trzeba od siebie dawać. Tutaj najwyższa ocena. Dziękuje bardzo za tak dobre, szybkie przyjęcie i skuteczną, profesjonalną pomoc.

Doktor Gulińska zostawiła pod wypełnieniem próchnicę, co doprowadziło do tego, że zęba trzeba było leczyć kanałowo. Lekarz musi być dokładny i skrupulatny, a doktor nie zaproponowała nawet zdjęcia kamienia nazębnego, który jest u mnie widoczny.

Od ok 5ciu lat korzystam z usług Pani dr Ewy Gulińskiej i jestem bardzo zadowolona z zaangażowania, profesjonalizmu, ogromnej precyzji i uprzejmości, co sprawia, że na kolejne wizyty przyjeżdżam z ogromną przyjemnością, co jest zadziwiające, gdy się mówi o wizytach u stomatologa (które dla większości osób są bardzo stresujące). Bardzo indywidualne podejście do problemu każdego pacjenta. Zdecydowanie widać, że kocha to co robi. Szczególnie polecam również osobom, które wcześniej miały niemiłe doświadczenia z ząbkami i najzwyczajniej boją się takich wizyt. Magda O.

Magda O.

Pani doktór Ewa Gulińska sprawiła, że przestałem się bać lekarza stomatologa. Mogę Ją, z pełną odpowiedzialnością polecić wszystkim

Pani doktór Ewa Gulińska jest osobą kompetentną zawodowo oraz subtelną i ciepłą jako człowiek, poprawiający komfort życia pacjenta z poważnym, przynajmniej w moim przypadku, problemem stomatologicznym. Każdą wizytę oceniam b.pozytywnie. Z pewnością godna polecenia fachowa osoba!!!!

Lekarz - ideał. Dentysta z powołania. Dokładna, kompetentna, sympatyczna. Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto z powodu strachu przed dentystą po prostu do niego nie chodzi. Ta Pani Cie z tej fobii wyleczy :)

Miło , profesjonalnie, brak bólu , zero strachu,odpoczywam na wizytach

Miło , profesjonalnie, brak bólu , zero strachu,odpoczywam na wizytach