lekarz Ewa Gurowska

Okulista

Przemiła Doktor :) dokładna i sumienna a co najważniejsze bardzo pomocna kobieta :) swój czas pracy rozkłada tak by każdego pacjenta przyjąć i dokładnie przebadać . Super lekarz a mało teraz jest takich a tu proszę :) aż chce sie isć na kolejną wizytę :) Polecam

Pani Ewa zapewnia swoim pacjentom najwyższy poziom usług okulistycznych . Przemiła, kompetentna, z sercem podchodzi do każdego pacjenta, zarówno do dziecka jak i dorosłego człowieka. Byłam na wizycie z dzieckiem i naprawde polecam. Swietny fachowiec . Oprócz prywatnego gabinetu Pani doktor pracuje jeszcze w przychodni w Giżycku i w Węgorzewie.Koszt wizyty tylko 50zł gdzie wszedzie teraz trzeba za wizyte płacić minimum 100zł.

Bardzo sympatyczna i kompetentna lekarka.Jest bardzo cierpliwa i ma dobre podejście do dzieci.Chętnie korzystam z jej usług zarówno w gabinecie prywatnym jak i na NFZ.Nigdy nie odmawia przyjęcia.Polecam.

Bardzo sympatyczna i kompetentna osoba z profesjonalnym podejściem do pacjenta. POLECAM wszystkim jako lekarza okulistę!

Jestem pod opieką Pani Doktor już od wielu wielu lat i nie zamierzam zmieniać lekarza okulisty, chodziłabym do ośrodka ale niestety pracuję i nie chcę zwalniać się z pracy a prywatnie pasują mi godziny. Polecam wszystkim do korzystania z usług Pani Doktor.

Wciąż poszukujesz "Okulista Giżycko"?

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
I Dywizji im. T. Kościuszki 24A