dr Ewa Gwiaździńska

3,1
3,6
3,3
3,5

Pani doktor wyprostowała zęby moje i córki. Leczenie córki poszło błyskawicznie (miało być 2,5 roku, tymczasem wystarczyły niespełna 2lata) W przypadku moich zębów już na pierwszej konsultacji usłyszałam, że nie będzie efektu "wow"... jednak efekt końcowy(po 26m-cach leczenia) i tak przerósł moje oczekiwania. Zdecydowanie polecam! Miło i profesjonalnie!

Właśnie zakończyłam leczenie (prostowanie) górnego łuku. Mogę powiedziec, że efekt jest lepszy niż zamierzałam i sądziłam. Na każdym etapie leczenia Pani doktor tłumaczyła, co będzie robić, obyło się bez wyrywania i za każdym razem byłam pytana o zdanie, czy chcę "taki albo inny" efekt. Polecam!

pani Ewa Gwiaździńska wyprostowała mi zrotowane jedynki na górze i na dole, dzięki aparatowi znikneło stłoczenie i mam naprawde piekny usmiech

Plus dla Pani doktor za różowy fartuszek, bardzo ładny. Minus za podejście do klienta, w tym nieuzasadnione niczym opóźnienie i ogólny desinteressement. Pani Doktor w widoczny sposób nie podoba się praca w Luxmedzie i nie ma zamiaru się w niej przemęczać. Nie wrócę, nie polecam.

Odradzam!Pani doktor nie jest kompetentna ,prócz miłej osoby i umiejętności zamydlania oczu ! Wielu pacjentów skarży sie na tą pania doktor ,gdybym wczesniej do nich dotarła na pewno bym w życiu do niej nie poszła.Leczyłam sie u niej w Aw.Dent w Warszawie prawie 4 lata a poprawy brak!i nie jestem jedynym takim przypadkiem,wiekszośc pacjentów tej pani ma takie zdanie

Pani dr pomyliła się o 2 lata, i tak z założonych 2 lat "leczenia" zrobiły się 4. Stanowczo odradzam. Z roku na rok wizyty drożały. Kupa kasy, stresu i wstydu.

Kilka lat temu wyprostowała mi wspaniale zęby, dodam że miałam duży problem z przemieszczonymi zębami. Profesjonalna i doświadczona ortodontka, a do tego sympatyczna. Polecam serdecznie!

Nie polecam. Brak profesjonalizmu. W 100% zgadzam sie z przedmowczynia.

Nie polecam. Brak profesjonalizmu. W 100% zgadzam sie z przedmowczynia.