lekarz Ewa Gwoździewicz-Siwicka

1,9
1,7
1,9
1,8

Nie polecam. Brak empatii, pracuje jak z łaski, neguje opinie innych specjalistów. Nie widzę na jedno oko, a pani doktor zabrała mi grupę, ponieważ mój stan zdrowia może ulec poprawie - jasne, cudem odzyskam wzrok. Miałam II grupę, teraz mam III. Brawo pani doktor

Byłem w dniu wczorajszym na komisji i Pani Doktor i powiem że bardzo przyjemna kobietka profesjonalne podejście jak do pacjenta

Jestem po złośliwym po 13 operacjach nad ciśnienie tętnicze kręgosłup w takim stanie że nie do operacji mam nie do włady prawego całego boku a ta kobieta nie zbadała mnie tylko obmacała moje nogi a że mam też astme oskrzelową to kaszlałam bo jeszcze maseczka to krzyczała żebym dobrze się zasłoniła że za dużo warze i że jestem za mocno opalona że w solarium po mimo moich zaprzeczeń bo ona wie lepiej i że pale papierosy powiedziałam że nigdy nie paliłam to się śmiała czy tak wwgjada badanie lekarskie nie jestem zła osoba ale życzę tej kobiecie żeby kiedyś spotkała swój charakter na swojej drodze i była tak po traktowana jak traktuje innych a Bóg jest sprawiedliwy i zapłata będzie

Te opinie nie zadowolonych to bzdury.....lekarka bardzo pozytywnie nastawiona do pacjenta ,przygotowana bo czyta historię choroby,kompetentna i chcąca pomóc w udręce .Kobieta z klasą ,teraz wśród kobiet lekarzy to rzadkość.

witam. bylem 7.07 2020 roku przed poludniem u Pani lekarz na komisji lekarskiej ZUS. nie zawsze mozna spotkac tak dostepnego lekarza, podeszla domnie z moimi dolegliwosciami jak do pacjeta super. byłem tak obolały ze zapomniałem ze mnie cos boli. co pisza tu osoby powinni sie zastanowic nad soba, czy chca sie leczyc? czy tylko szukac darmowego dochodu.

Doswiadczenie traumatyczne. Kobieta nie powinna wykonywać zawodu lekarza. Zero wywiadu o chorobie, bardziej interesowało ją to jaki zawód wykonuję. Ostatecznie stwierdziła ze nauczyciel ręką nie pracuje tylko gardłem ( po złamaniu prawej konczyny- w trakcie rehabilitacji, gdzie i firma ubezpieczeniowa orzeka 20% kalectwa i ortopeda orzeka niesprawnosc i koniecznej operacjnego ustawiania kosci). Zamierzam odwołac sie od decyzji i sprawę zgłosic wyżej. Samo badanie polegało na rozciągnięciu przez nią złamanych palców co powodowało ogromny ból ale baba nie brała tego pod uwagę- mam wykonać zadanie które mi poleciła!

Podejście lekarza do pacjenta jak z łaski ... Negowanie opinii lekarza ortopedy , który leczy od dziecka ... Mądrzejsza od wszystkich lekarzy , nie słucha pacjenta który chce powiedzieć o swojej przypadłości ... W połowie zdania przerywa ... Nie przyjemna a wręcz chwilami chamska . Brak szacunku do pacjenta . Nikt chyba z przełożonych nie czyta opinii pacjentów .

Mam złe doświadczenie z ZUS .Jestem po operacjach kręgosłupa,miałem niedowład kończyn dolnych.Spotykałem różnych lekarzy orzeczników tych którzy mi odbierali prawo do renty i tych którzy przyznawali,ale nie spotkałem się z lekarzem ,który by mnie traktował gorzej czy lepiej ,nie chcę nikogo oceniać lekarzy i tych co piszą komentarze , jak się nie zgadzałem z opinią lekarza kierowałem sprawę do sądu i walczyłem.Ogólnie jestem po dwóch operacjach kręgosłupa,depresji i jak myślę że będę musiał udowodniać że nie jestem wielbłądem ,żyć mi się nie chce.Nie raz myślałem żeby się nażreć psychotropów i odlecieć na drugą stronę.Przepracowałem 26 lat ,nigdy nie kręciłem żeby coś dostać od państwa,pracowałem dopóty miałem zdrowie.I chciałbym powiedzieć że spotkałem na swojej drodze Panią doktor,bałem się jak zwykle przed komisją i nie mogę podzielić się o opinię negatywną czy pozytywną .Po prostu taki sam lekarz jak inni.myślę że to nie ZUS jest chory tylko nasze państwo .Pozdrawiam

Nigdy w życiu ani po śmierci nie chce jej widzieć kto ją zatrudnił powinna leczyc zwierzeta.Ona nie ma zielonego pojęcia jak się czuje człowiek z chorymi narządami ruchu.Pokazalam mojemu neurochirurgiem jej decyzję to złapał się za głowę nu

Byłam na badaniu u Pani doktor ..ale co mnie zdziwiło? Żadnego badania, nic poza rozmową.Jezeli człowiek ma schorzenie neurologiczne i ruchowe to co do badania ma chirurg ? Proszę powiedzcie co robić bo decyzji nie mam,ale gdyby przyszło odwoływać się do sądu jest jakikolwiek sens? Z nerwów chyba stracę wszystkie włosy 😥