lekarz Ewa Habrowska

2,7
2,6
2,6
2,5

Pani doktor nie nawidzi swojej pracy, każde przyjście do pracy traktuje jakby była tam za karę. Ma pretensje do pacjentów o to, że do niej przyszli. Jak można być tak podłym człowiekiem?

Pani doktor wydarła się na moją żonę, w 9 msc!!! Stresuje kobiete ciężarną o to, że ona ma tyle pacjentów... Żona się umówiła wcześniej na wizytę a ta do niej ma pretensje, że nic nie wie na ten temat. Żenada, nie polecam nikomu...

Nie jestem osobą złośliwą, bardzo dużo już przeszłam jeśli chodzi o temat swojego zdrowia i służby lekarskiej, ale tak potraktowana w żadnym gabinecie jeszcze nie byłam. Jestem zażenowana. Jeśli komuś nie zależy na podejściu do pacjenta, ok można się wybrać, ale jak dla kogoś ta kwestia jest istotna to odradzam. Jeśli chodzi o kompetencje to nie wypowiadam się bo nie ukończyłam medycyny, ale już wiem,że nie wrócę tam na pewno.

Zupełnie nie wiem skąd te negatywne opinie o Pani dr. Osobiście leczę się u Pani dr od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Lekarz, który umie wysłuchać pacjenta i godzinami odpowiadać na pytania dot. choroby. Jestem bardzo zadowolona i polecam. Osoby, które negatywnie się o niej wypowiadają zapewne same negatywnie podchodzą do leczenia.

WREDNY BABSZTYL NIE POLECAM NAJGORSZEMU WROGOWI TAKIEGO LEKARZA

WREDNY BABSZTYL
NIE POLECAM NAJGORSZEMU WROGOWI TAKIEGO LEKARZA

Pani Habrowska to znakomity lekarz, który wysłucha, poradzi i kompleksowo zajmie się pacjentem. Osobiście polecam każdemu kto ma cukrzycę i potrzebuje pomocy jak ja. Bardzo otwarty i zwracający się z szacunkiem do pacjenta lekarz. Mało mamy takich lekarzy, którzy w pełni poświęcają się dla dobra pacjenta.

straszny, okropny lekarz. Potrafi tylko mieć pretensje, krzyczeć na pacjęta i go obrażać. Z całego serca nikomu nie polecam !!!!

Zdecydowanie polecam. Od wielu lat jestem pod kontrolą pani doktor i jestem zadowolony z jej pracy oraz podejścia do pacjentów.

dobry lekarz zna się na rzeczy, miła, uprzejma polecam

dobry lekarz zna się na rzeczy, miła, uprzejma polecam

Niestety, Pani doktor Habrowska jest osobą, która straciła motywację, nie lubi swojej pracy, nie lubi pacjentów. Leczyłam się u Pani Habrowskiej przez długi czas, znosząc komentarze o pacjentach takie jak, że są niedouczeni, głupi, niczego nie rozumieją, trzeba im wiele razy powtarzać i też do nich nie dociera. Głównym celem Pani doktor podczas pracy jest jak najwcześniej ją opuścić. Zdecydowanie nie polecam jeśli nie chce się być traktowanym jak przedmiot, który przeszkadza.