lekarz Ewa Herman

Gastrolog

Bardzo kompetentna osoba, świetny lekarz. Zainteresowana pacjentem, tłumaczy cierpliwie, wyjaśnia. Jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam

Bardzo dobra pani doktor. Dzisiaj byłam u niej z mężem, który jest jej pacjentem. Czekaliśmy dosyć długo, bo tylu ma pacjentów. Nie załatwiliśmy sprawy, ponieważ nie dostarczono od początku maja zdjęcia rtg do pani doktor. Nic nie mogliśmy załatwić, bo już było po 18 i nie było nikogo w recepcji, ale pani doktor kazała przyjść jeszcze w tym tygodniu. Ponieważ siedzieliśmy prawie 3 godziny, to nasłuchaliśmy się mnóstwa pochwał na temat pracy pani doktor. Pani doktor mimo zmęczenia zostaje po godzinach i wysłucha każdego pacjenta. Też słyszeliśmy, że nie lubią jej niektóre koleżanki, dlatego, że ma tylu pacjentów i że wszyscy ją lubią. To jest straszne, jak jest oddany lekarz to że inni, którzy myślą jak się tylko wyrwać z pracy tak podchodzą do koleżanki. Wstyd.

więcej takich lekarzy kompetentnych i oddanych pacjentowi

więcej takich lekarzy kompetentnych i oddanych pacjentowi

Pani doktor nareszcie poświęciła mi dużo czasu, wszystko dokładnie wyjaśniła. Kompetentna i konkretna, bardzo sympatyczna.