lekarz Ewa Iwanicka-Kownacka

Psychiatra

1,5

Wyjątkowo niesympatyczna baba, w ogóle nie powinna być psychiatrą. Trafiłam do niej 1 raz i wyszłam w stanie 10 razy gorszym niż weszłam, tak mnie zmieszała z błotem. A chciałam tylko receptę, bo akurat nie było mojego lekarza. Radze trzymać się od tej pani jak najdalej. Chyba zdrowiej nie leczyć sie wcale niż u niej.

Zdecydowanie nie polecam, pani wypróbowała na mnie chyba większość leków antydepresyjnych, miałam już dość. To jeszcze byłoby do przyjęcia, bo nie od razu udaje się dobrać odpowiedni lek, ale niekompetencji nie da się wytłumaczyć. Nie jestem profesjonalistą ale wiem że SSRI nie wolno podawać razem z IMAO a pani doktor o tym nie wspomniała, gdyby nie ulotka i literatura fachowa to bym je brała. Albo, gdy zapisała mi taki sam lek pod inną nazwą i twierdziła że to jest na pewno inny lek.... ciekawe od kiedy Aurorix i Mocloxil to dwa różne leki.
W sumie nie wiem więc czy w ogóle mi pomogła, bo gdy tylko mogłam pójść do kogoś innego od razu to zrobiłam.