lek. dent. Ewa Jabłońska-Stencellek. dent. Ewa Jabłońska-Stencel - zdjęcie profilowe

lek. dent. Ewa Jabłońska-Stencel

Edukację rozpoczęła od studiów na Śląskim Uniwersytecie Medycznym zdobywając dyplom i tytuł lekarza dentysty. Po studiach odbyła staż pod kierownictwem chirurga dr Adama Kanasa, dzięki któremu zdobyła doświadczenie w jednej ze swoich ulubionych dziedzin – chirurgii stomatologicznej.

Zamiłowanie do estetyki okazało się jednak silniejsze.

W 2010 roku ukończyła studia podyplomowe z medycyny estetycznej. Od tamtej pory stale poszerza swoje umiejętności w tej dziedzinie, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Ukończyła Akademię Rzeźbienia Twarzy, uzyskując dyplom u dr Wojciecha Maruszy. Uczestniczyła w konferencjach prowadzonych przez światowe sławy (Rossana Castellana, Alessio Redaelli, Pasquale Motolese), podczas których zapoznała się z innowacyjnymi technikami zabiegowymi. W pracy skupia się głównie na leczeniu zachowawczym oraz estetyce twarzy, dbając o najwyższy standard leczenia i zapewniając komfort bezbolesnych zabiegów.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging. Jej pasją jest czytanie książek, podróżowanie i aktywne spędzanie czasu z rodziną.

Sobota, godz 8.30....rwałem ósemkę i było ok. Miło, uprzejmie, sterylnie, konkretnie, profesjonalnie i bólu tyle co nic.

Bardzo polecam Panią Ewę, to rewelacyjny stomatolog.

Bardzo polecam Panią Ewę, to rewelacyjny stomatolog.

Niesamowicie boląca 8mka to dla pani Ewy zaden problem. Cała operacja trwała 10 minut bez ani grama bólu. Polecam wszystkim, którzy boją sie dentystów tak jak ja ;)

Do gabinetu zadzwoniłem ok. 18.00 w trakcie weekendu majowego. Nie jestem stałym pacjentem, mimo to zostałem przyjęty 40 minut później. Bardzo profesjonalnie, z uśmiechem na twarzy, i mimo mojej wrażliwości na wszelką ingerenencję lekarską wszystko odbyło się bardzo sprawnie, szybka diagnoza, ząb zatruty czeka na leczenie kanałowe. Serdecznie polecam!

Do pani doktor Ewy uczęszczam od pewnego czasu. Wymieniam stare NFZ'sowskie plomby na nowe i ratuję co się jeszcze da. Jest bardzo fachowa i kompetentna czego niestety nie mogę powiedzieć o poprzedniku który t nie dość że stosował jakieś przedpotopowe metody to jeszcze kazał sobie za to słono płacić (tzw. dopłaty jak teraz wiem zresztą pobierane nielegalnie). Gabinet i obsługa na bardzo wysokim poziomie. Mogę polecić z czystym sumieniem!

Zawsze bałam się wizyt u stomatologa i zwlekałam z tym najdłużej jak to możliwe,aż musiałam iść i trafiłam na Panią doktor.Wyrywałam u niej bardzo dużo zębów,pojedyńczo i hurtowo,leczyłam normalnie i kanałowo.Za każdym razem jestem pod wrażeniem,bo nic a nic nie boli.Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze,Pani doktor wszystko tłumaczy,bardzo starannie wykonuje wszystkie "zabiegi",potrafi uspokoić...na prawdę super.Każdemu polecam u doktor Ewy wizytę.