lek. dent. Ewa Jabłońska-Stencellek. dent. Ewa Jabłońska-Stencel - zdjęcie profilowe

lek. dent. Ewa Jabłońska-Stencel

Edukację rozpoczęła od studiów na Śląskim Uniwersytecie Medycznym zdobywając dyplom i tytuł lekarza dentysty. Po studiach odbyła staż pod kierownictwem chirurga dr Adama Kanasa, dzięki któremu zdobyła doświadczenie w jednej ze swoich ulubionych dziedzin – chirurgii stomatologicznej.

Zamiłowanie do estetyki okazało się jednak silniejsze.

W 2010 roku ukończyła studia podyplomowe z medycyny estetycznej. Od tamtej pory stale poszerza swoje umiejętności w tej dziedzinie, uczestnicząc w licz...

Sobota, godz 8.30....rwałem ósemkę i było ok. Miło, uprzejmie, sterylnie, konkretnie, profesjonalnie i bólu tyle co nic.

Bardzo polecam Panią Ewę, to rewelacyjny stomatolog.

Bardzo polecam Panią Ewę, to rewelacyjny stomatolog.

Niesamowicie boląca 8mka to dla pani Ewy zaden problem. Cała operacja trwała 10 minut bez ani grama bólu. Polecam wszystkim, którzy boją sie dentystów tak jak ja ;)

Do gabinetu zadzwoniłem ok. 18.00 w trakcie weekendu majowego. Nie jestem stałym pacjentem, mimo to zostałem przyjęty 40 minut później. Bardzo profesjonalnie, z uśmiechem na twarzy, i mimo mojej wrażliwości na wszelką ingerenencję lekarską wszystko odbyło się bardzo sprawnie, szybka diagnoza, ząb zatruty czeka na leczenie kanałowe. Serdecznie polecam!

Do pani doktor Ewy uczęszczam od pewnego czasu. Wymieniam stare NFZ'sowskie plomby na nowe i ratuję co się jeszcze da. Jest bardzo fachowa i kompetentna czego niestety nie mogę powiedzieć o poprzedniku który t nie dość że stosował jakieś przedpotopowe metody to jeszcze kazał sobie za to słono płacić (tzw. dopłaty jak teraz wiem zresztą pobierane nielegalnie). Gabinet i obsługa na bardzo wysokim poziomie. Mogę polecić z czystym sumieniem!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Chorzów"?

lek. dent.

centrum stomatologiczno-medyczne
Ul. Bema
Będzin
Chorzów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dental"
Szosowa 1B
42-575 Strzyżowice