Ewa Jabłońska

3,2
2,9
3,9
2,7

Byłam pacjentką Pani Jabłońskiej jakieś pół roku temu. Lekarka wzbudza duże, baa bardzo duże zaufanie jednak tak naprawdę jest inaczej. Czasami gdy przychodziłam na umówioną wizytę nie było gdzie usiąść albo po prostu czekałam 30 czy nawet 40 min. Ja rozumiem, że czasami komuś wypadł zamek albo miał jakiś problem ale takie tłoki były nagminne. Powód? Za dużo pacjentów czyli pazerność na pieniądze. Płaci się wcale nie mało za wizyty i aparat a często było wrażenie, że ortodonta nie może poswięcic chwili dłuzej dla Pacjenta niż wymiana łuku. Co ciekawe ...

Byłam pacjentką Pani Jabłońskiej jakieś pół roku temu.

Lekarka wzbudza duże, baa bardzo duże zaufanie jednak tak naprawdę jest inaczej. Czasami gdy przychodziłam na umówioną wizytę nie było gdzie usiąść albo po prostu czekałam 30 czy nawet 40 min. Ja rozumiem, że czasami komuś wypadł zamek albo miał jakiś problem ale takie tłoki były nagminne. Powód? Za dużo pacjentów czyli pazerność na pieniądze. Płaci się wcale nie mało za wizyty i aparat a często było wrażenie, że ortodonta nie może poswięcic chwili dłuzej dla Pacjenta niż wymiana łuku. Co ciekawe na pierwszych wizytach zawsze miała czas.

Niestety jak w trakcie noszenia aparatu z grubsza wydawało się w porządku to po zdjęciu były już same problemy.

Po pierwsze stan zębów był opłakany, po 2 letnim noszeniu pierścieni musiałam leczyć zęby, co ciekawe ortodontka nie zwracała uwagi na pojawiające sie ubytki. A kontrola u zwykłego stomatologa niestety mogła wszystkiego wykryć.

po 2. retainer, który dostałam był źle spasowany przez co część zębów mi się rozeszła, teraz mam drugi ale nic się nie zmienia

minęło ponad 6 m-c od zdjęcia aparatu a pomimo retainera na noc częśc zębów mam nadal nieustabilizowaną, zgryz się zmienił i ciągle odczuwam dyskomfort z powodu nieukładania się zębów w buzi :( zamiast być zadowolona z łądnego uśmiechu ciągle sie denerwuje przez ruszające się zęby i tęsknie za czasami kiedy miałam aparat i wszystko było na miejscu.
ci ciekawe p Jabłońska na początku mi mówiła, ze za rzadko nosze aparat wyjmowany i to moja wina bo powinnam go nosic jak najczesciej. a noszę co noc - po prostu czesciej nie moge. do tego sugeruje, że będe musiała go uzywać przez najblizsze kilka lat :/

w skrócie NIE POLECAM!!! mam znajome, które były u innych ortodontek i jakoś problemów nie mają

Naprostowywalam zeby u p. Jablonskiej jakieś 10 lat temu. Niestety, do tej pory tego żałuje, gdy patrzę na swoje zeby. Po prawie 4-ech latach noszenia aparatu stałego, moja górna szczeka jest nadal przekrzywiona na bok, cześć zębów cofnięta w stronę podniebienia, a ja mam ogromne kompleksy gdy patrzę w lustro. Gdybym wiedziała, ze taki będzie efekt tego 'leczenia' NIGDY bym się na nie nie zdecydowała!! Bardzo marny efekt, niewart pieniędzy, czasu ani bólu (powyrywane zdrowe zeby w celu 'naprostowania' pozostalych). Pamietam jak p. doktor radośnie mi mówiła w czasie wizyty, ze 'my te zeby przesuwamy raz w jedna stronę, raz w druga'. Niestety, nie taki miałam cel płacąc za aparat nazebny i wizyty.
Poza tym, zapisałam się do p. Jablonskiej gdy jeszcze przyjmowala ona na NFZ. Doradziła mi ona, abym przepisała się do niej na wizyty prywatne, bo będzie miała dla mnie więcej czasu, a koszt będzie taki sam. I owszem, koszt za wizytę był taki sam, ale już części do aparatu dużo, dużo droższe! Uważam, iż takie pozyskiwanie prywatnych pacjentów jest nieetyczne. Gdy kogoś stać, to od razu idzie na leczenie prywatne, gdy ktoś nie jest tak zamożny, idzie się leczyć na NFZ - i należało by to uszanować, a nie mydlic komuś oczy w celu wycisniecia kasy..

W środę zdejmowałam aparat założony przez dr Jabłońską i jestem więcej niż zadowolona! Nie dość, że mam teraz śliczny uśmiech to na dodatek poprawiła mi się cała linia twarzy! Czuję się teraz piękna i dzięki wizytom u dr jestem pewniejsza siebie (wcześniej miałam z tym problem przez sytuację w jamie ustnej, której poprawy nie podjęło się kilku specjalistów przed dr Jabłońską)! Nie rozumiem negatywnych komentarzy tej osoby, ponieważ nic się z nich nie sprawdziło w rzeczywistości, przynajmniej w moim wypadku. Mam wrażenie, że przynajmniej część z poprzednich komentarzy pisała zazdrosna i nieuczciwa konkurencja! Wizytę u takiego specjalisty POLECAM KAŻDEMU! Gdyby wszyscy lekarze tacy byli to świat medyczny byłby lepszy. Pozdrawiam Kaja

Świetny specjalista o dużej wiedzy, polecam! Każdy kogo wysyłam do tego gabinetu wychodzi zadowolony i uśmiechnięty. Polecam dalej!

Dzien dobry Moja opinia o Pani Jablonskiej jest troszeczke inna jak te pisane przez rodzine Pani i znajomych a moze nawet przez nia sama. Pod wzglendem zawodowym moze byc ale jak na Pania stomatolog powinna pomyslec o lepszej higienie jamy ustnej bo jak sie pochyla to czuc jej z ust nieprzyjemny zapach. Czyli jak to sie mowi, ze Szewc bez butow chodzi Witek

Dzien dobry
Witek

Byłam pacjentką pani doktor jakieś 10 lat temu. Miałam zakładany stały aparat ortodontyczny, ale przed tym miałam wyrywany ząb. Zrobił to mąż pani doktor, ale niedokładnie zostawił korzeń. Zgryz został naprawiony, ale resztki korzenia pokryła torbiel i po 8 latach zrobił się stan zapalny. Moja buzia spuchła do ogromnych rozmiarów, kilkoro lekarzy próbowało zatrzymać stan zapalny. Skończyło się na wyrwaniu kolejnego zęba, oraz wycięciu części kości szczeki wraz pozostałym korzeniem zęba. Potem oczywiście musiałam zainwestować w implant zęba co jak wszyscy wiedzą nie jest tanią sprawą. Oczywiście można powiedzieć, że błąd popełnił mąż pani doktor, ale ona nie sprawidziła tego np. za pomocą zdjęcia rengenowskiego przed założeniem aparatu. Wizyty u Pani doktor były zawsze miłe i wzbudzała zaufanie, ale jej niedopatrzenie i zaniedbanie sporo mnie kosztowały i psychicznie i finansowo. Nie polecam!

Niestety z przykroscia musze stwierdzic ze Pani Jablonska zdecydowanie TAK naciaga na kase i wydluza czas leczenia jak jest to tylko mozliwe. Robi to kiedy widzi ze ktos do biednych nie nalezy ale i biedny sie trafi tak jak ja. Na poczatku mowi wszystko inaczej dlatego do konca leczenia prosze jeszcze doliczyc jakies 30 lub 40 procent nie planowanych kosztow. Nie polecam nikomu kto ma ograniczenia finansowe i nie moze przeznaczyc calych swoich poborow na leczenie zebow. Uwazam ze zle wybralem lekarza ale trudno juz musze dotrwac do konca leczenia, mam tylko taka nadzieje ze kiedys trafi kosa na kamien i Pani doktor sie przewiezie na wlasnym pazerstwie i sama bedzie potrzebowala lekarza ktory bedzie ja kroil jak nalezy, lub los ja doswiadczy w inny bardziej drastyczny sposob, bo kasy to juz tyle powyciagala od ludzi ze jej tak szybko jej nie zabraknie. Zycze kontroli z Urzedu Skarbowego i bardziej szczegolowego rozliczania sie wedle kas fiskalnych. Zegnam wydymany i skrojony na maxa Pacjent

Profesjonalne podejście pięknej Pani doktor sprawiły, ze leczenie od początku szło dobrze. Bardzo miła, dokładnie tłumaczyła każdy krok w leczeniu. Zgodnie z planem leczenie skończone było po ok 1,5 roku. Polecam z całego serca bo warto się uśmiechać!!

Pani bardzo nieuprzejma wrecz chwilami chamska. Zmanierowana do granic mozliwosci bez podejscia do pacjenta. Robi laske, ze wogole musi za ciezka kase komus pomoc. Nie polecam szkoda nerwow i czasu i pieniedzy. Acha co zrobi to odpada a potem sie irytuje, ze zle zrobila z wyzywaniem sie na pacjencie. Jej pomoc chyba juz stuletnia postkomuna jeszcze gorsza jak widac swoj do swego ciagnie. Ale ekipa sloma z butow normalnie. Nigdy wiecej

Dzięki szanownej Pani dr Jabłońskiej moje córeczki nie boją się już wyjść do stomatologa! Ma świetne podejście do ludzi i dzieci, dokładnie i obrazowo tłumacząc przebieg całego leczenia. Teraz dziewczynki maja piękniejsze niż wcześniej uśmiechy, co jest powodem wielkiej dumy rodziców. 3xTAK, zdecydowanie POLECAM