Ewa Jabłońska

Ortodonta, Protetyk

3,9
3,6

Do pani doktor chodzimy już ponad 8 lat i naprawdę polecam jako specjalistę, lekarza i ciepła osobę która ma wspaniałe podejście do dzieci i jak osób starszych. Najważniejsza rzeczą jest to ze pani doktor nie kasuje za swoje usługi jak niektóre gabinety w Szczecinie. Polecam z całego serca i jeszcze raz dziękuje za wspaniała opiekę mnie i mojej rodziny.

Byłam pacjentką Pani Jabłońskiej jakieś pół roku temu. Lekarka wzbudza duże, baa bardzo duże zaufanie jednak tak naprawdę jest inaczej. Czasami gdy przychodziłam na umówioną wizytę nie było gdzie usiąść albo po prostu czekałam 30 czy nawet 40 min. Ja rozumiem, że czasami komuś wypadł zamek albo miał jakiś problem ale takie tłoki były nagminne. Powód? Za dużo pacjentów czyli pazerność na pieniądze. Płaci się wcale nie mało za wizyty i aparat a często było wrażenie, że ortodonta nie może poswięcic chwili dłuzej dla Pacjenta niż wymiana łuku. Co ciekawe ...

Byłam pacjentką Pani Jabłońskiej jakieś pół roku temu.

Lekarka wzbudza duże, baa bardzo duże zaufanie jednak tak naprawdę jest inaczej. Czasami gdy przychodziłam na umówioną wizytę nie było gdzie usiąść albo po prostu czekałam 30 czy nawet 40 min. Ja rozumiem, że czasami komuś wypadł zamek albo miał jakiś problem ale takie tłoki były nagminne. Powód? Za dużo pacjentów czyli pazerność na pieniądze. Płaci się wcale nie mało za wizyty i aparat a często było wrażenie, że ortodonta nie może poswięcic chwili dłuzej dla Pacjenta niż wymiana łuku. Co ciekawe na pierwszych wizytach zawsze miała czas.

Niestety jak w trakcie noszenia aparatu z grubsza wydawało się w porządku to po zdjęciu były już same problemy.

Po pierwsze stan zębów był opłakany, po 2 letnim noszeniu pierścieni musiałam leczyć zęby, co ciekawe ortodontka nie zwracała uwagi na pojawiające sie ubytki. A kontrola u zwykłego stomatologa niestety mogła wszystkiego wykryć.

po 2. retainer, który dostałam był źle spasowany przez co część zębów mi się rozeszła, teraz mam drugi ale nic się nie zmienia

minęło ponad 6 m-c od zdjęcia aparatu a pomimo retainera na noc częśc zębów mam nadal nieustabilizowaną, zgryz się zmienił i ciągle odczuwam dyskomfort z powodu nieukładania się zębów w buzi :( zamiast być zadowolona z łądnego uśmiechu ciągle sie denerwuje przez ruszające się zęby i tęsknie za czasami kiedy miałam aparat i wszystko było na miejscu.
ci ciekawe p Jabłońska na początku mi mówiła, ze za rzadko nosze aparat wyjmowany i to moja wina bo powinnam go nosic jak najczesciej. a noszę co noc - po prostu czesciej nie moge. do tego sugeruje, że będe musiała go uzywać przez najblizsze kilka lat :/

w skrócie NIE POLECAM!!! mam znajome, które były u innych ortodontek i jakoś problemów nie mają

Do pani doktor chodzę z moja wnuczka i serdecznie polecam. Pani doktor jest zawsze pozytywnie nastawiona i uśmiechnięta do klientów. Pierwsza wizyta była z polecenia znajomych i również polecam pani doktor wszystkim zainteresowanym. Ceny są bardzo konkurencyjne do jakości jaką pani doktor oferuje.

Ceny są bardzo konkurencyjne do jakości jaką pani doktor oferuje.

Pani dr Ewa Jabłońska to bardzo życzliwa, ciepła, cierpliwa, wyrozumiała, a co najważniejsze: doświadczona, pełna profesjonalizmu i niezwykle kompetentna specjalistka w swojej dziedzinie. Od wielu lat mam przyjemność korzystać z usług Pani Ewy, leczyłem się ortodontycznie. Efekty są spektakularne! Polecam! :)

Pani doktror jako ortodonta-protetyk jest najlepszą specjalistką na terenie Szczecina. Do pani doktor chodzi cała moja rodzina i dzieci naszych wszystkich znajomych, polecamy ponieważ cenny do jakości są najlepsze w mieście i oczywiście podejście do klienta.

Nie będę powtarzał po innych, że pani doktor jest uprzejma, to jest już oczywiste. Zakończyłem 3 letnie leczenie z pełnym sukcesem, niegdyś nie miałem najlepszego uśmiechu, dziś po wykonanym leczeniu ortodontycznym i wstawionym moście cieszę się pięknym uśmiechem, który przyciąga spojrzenie. Warto!

Z ogromną przyjemnością mogę polecić dr.Jabłońską,opieka ortodontyczna 100%,efekty leczenia 100% ,a do tego przesympatyczna i ciepła osoba z cudownym podejściem do dzieci i młodzieży.Mama dwóch córek🙂.

Doskonałe podejście do pacjenta . Pani doktor bardzo miła i konkretna. Dokładnie wszystko wytłumaczyła i przekazała wskazania dotyczące leczenia. Podsumowując, pełen profesjonalizm, bardzo polecam.

świetne podejście do pacjenta. ściągnęłam aparat 2 lata temu i moje zęby są prościuteńkie. Jestem bardzo zadowolona z leczenia i gdybym miała wybierać jeszcze raz bez wachania bym to zrobiła.

Naprostowywalam zeby u p. Jablonskiej jakieś 10 lat temu. Niestety, do tej pory tego żałuje, gdy patrzę na swoje zeby. Po prawie 4-ech latach noszenia aparatu stałego, moja górna szczeka jest nadal przekrzywiona na bok, cześć zębów cofnięta w stronę podniebienia, a ja mam ogromne kompleksy gdy patrzę w lustro. Gdybym wiedziała, ze taki będzie efekt tego 'leczenia' NIGDY bym się na nie nie zdecydowała!! Bardzo marny efekt, niewart pieniędzy, czasu ani bólu (powyrywane zdrowe zeby w celu 'naprostowania' pozostalych). Pamietam jak p. doktor radośnie mi mówiła w czasie wizyty, ze 'my te zeby przesuwamy raz w jedna stronę, raz w druga'. Niestety, nie taki miałam cel płacąc za aparat nazebny i wizyty.
Poza tym, zapisałam się do p. Jablonskiej gdy jeszcze przyjmowala ona na NFZ. Doradziła mi ona, abym przepisała się do niej na wizyty prywatne, bo będzie miała dla mnie więcej czasu, a koszt będzie taki sam. I owszem, koszt za wizytę był taki sam, ale już części do aparatu dużo, dużo droższe! Uważam, iż takie pozyskiwanie prywatnych pacjentów jest nieetyczne. Gdy kogoś stać, to od razu idzie na leczenie prywatne, gdy ktoś nie jest tak zamożny, idzie się leczyć na NFZ - i należało by to uszanować, a nie mydlic komuś oczy w celu wycisniecia kasy..