lekarz Ewa Jagodzińska

Najlepszy lekarz na świecie. Bez zadęcia jak u innych diabetologów i leków za miliony jeśli mnie nie stać.

W tym roku niestety będą trzy lata jak chodzę do P.Jagodzońskiej. (Aktualnie szukam innego lekarza diabetologa). Zdiagnozowała u mnie insulinooporność, na podstawie obciążenia glikemicznego i poziomu cukru we krwi. Przez cały okres wizyt u tej Pani, ani razu nie dostałam skierowania na badania kontrolne, a wszelkie prośby o wystawienie skierowania kończyły się na argumencie ,, Jest Pani młoda, po co to Pani? " Wtedy miałam 21 i 22 lata, prosiłam co roku. Na każdej wizycie, gdy zadawałam pytania dotyczącej diagnozy nie potrafiła jasno odpowiedzieć. Za każdym razem coś kręciła. Na ...

Na dwóch ostatnich wizytach poziom cukru był coraz niższy, (przez ostatnie 3 miesiące przyjmowanych przepisanych leków przez tą Panią poziom cukru wynosił między 40 a 45!!) a zgłoszenie niskiego poziomu cukru (który był wykryty w kilku badaniach krwi oraz zostały one przedstawione "lekarze") i złego samopoczucia usłyszałam, że to całkowicie normalne i nie powinnam się tym przejmować. Że to pewnie wina podwyższonego cholesterolu (który był przy dolnej granicy!)
Wizyty u tej Pani przyniosły jedynie strasznie niski poziom cukru- pomimo dobrego odżywiania.
Nie było żadnego pozytywnego aspektu.
Od dłuższego czasu obserwuję, że o tej Pani chodzą nie najlepsze pogłoski i nie rozumiem dlaczego jeszcze 3 lata temu wszyscy tak się nią fascynowali.

Totalny brak profesionalizmu! Teleporada realizowana z opóźnieniem chociaż umówiona dzień wcześniej. Brak empatii i zrozumienia dla pacjenta pomimo że taka praca w szczególności tego wymaga. Pani Ewa zasłania się przepisami których nie potrafi przytoczyć! Brak informacji czy powołuje się na konkretną ustawę czy tez rozporządzenie ministra zdrowia lub inny akt prawny i z którego dnia ( nie mówiąc o tym który to ustęp, paragraf itp) w znacznym stopniu podważa to jej kompetencje jako lekarza. Pani była nie miła a rozmowa miała charakter roszczeniowy i opryskliwy i nie wnosiła żadnych konkretnych ...

Totalny brak profesionalizmu!
Teleporada realizowana z opóźnieniem chociaż umówiona dzień wcześniej.
Pani Ewa zasłania się przepisami których nie potrafi przytoczyć!
Pani była nie miła a rozmowa miała charakter roszczeniowy i opryskliwy i nie wnosiła żadnych konkretnych informacji.
Ewidentnie chciała żeby zobaczyć dziecko ale nie tego samego dnia kiedy jest w pracy tylko następnego dnia kiedy to jej nie ma w pracy.
Nie potrafiła tez zagwarantować wizyty następnego dnia wskazując ze to nie jest jej problem, nie wykazując nawet podstawowej wiedzy na temat zasad rejestracji w tej placówce.
Nie przedstawiła się z imienia i nazwiska a po jej zapytaniu o to się rozłączyła.
Dane te można było otrzymać dopiero po ponownym skontaktowaniu się z rejestracją i poproszeniu o nie.

Wspaniala i godna polecenia :) Pani doktor poswiecila nam bardzo duzo czasu, wszystko wytlumaczyla. Jestesmy bardzo zadowoleni :)

PANI DOKTOR JAGODZIŃSKA JES BARDZO KOMPETENTNĄ LEKARKĄ BEZBŁĘDNIE ZDIAGNOZOWAŁA MOJE DOLEGLIWOŚCI ORAZ ZAPLIKOWANE LEKI DOPROWADZIŁY MÓJ STAN ZDROWIA PRAWIE DO IDEALNEGO W MOIM WIEKU .