lekarz Ewa Jakubiec-Blajer

Okulista

Leczę się u dr Blajer już od kilkunastu lat i jestem bardzo zadowolona. Jest dobrym fachowcem i miłym człowiekiem. Polecam

Czy Pani doktor przyjmuje na kasę chorych?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Znakomity specjalista, wysoka kultura osobista, zaangażowanie w swoją pracę, życiowe podejście do pacjentów. Zdecydowanie polecam wizytę u p. doktor.

Zdecydowanie polecam wizytę u p. doktor.

Rewelacyjna okulistka bardzo polecam. Profesjonalna obsługa , świetna diagnoza, pełna wyczerpująca konsultacja.

Leczę się u Pani Doktor 15 lat. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia i z uprzejmości tej kobiety.

Bardzo rzetelna i wiarygodna Pani Doktor. Minusem jest długi czas oczekiwania na wizytę.

Potwierdzam wsześniejsze pozytywne opinie. Pani doktor ma dużą wiedzę,ma dobre podejście do pacjenta, potrafi w jasny sposób wytłumaczyć chorobę.

bardzo dobra i miła dla swoich pacjentów

bardzo dobra i miła dla swoich pacjentów

zdecydowanie świetny specjalista. Chodzę do tej Pani od prawie 10 lat i naprawdę jestem zadowolony z fachowości i dbałości o pacjenta. Zresztą chodząc tam raz na rok Pani Doktor zna moje imię i mnie pamięta;). Polecam wszystkim

Z całą pewnością jest to okulista z do świadczeniem:0

Z całą pewnością jest to okulista z do świadczeniem:0

Wciąż poszukujesz "Okulista Rzeszów"?

Szopena 43 lok. 3
35-055 Rzeszów
księdza jałowego
księdza jałowego

NZOZ TRIDENT
pl. Wolności 17
35-073 Rzeszów

Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr Macieja Kuczyńskiego Filia w Rzeszowie - Szpital