2,5

Niestety klapa. Podczas wizyty ma się wrażenie, że Pani doktor przymuje pacjenta za karę. Nie zbyt uprzejma, poszłam z zapaleniem gardała i gorączką - Pani doktor o nic nie pytała, W milczeniu mnie osuchała, zjrzała do gradła (troszkę się poirytowała bo nie mogła nic zobaczyć i musiała wziąć patyk)-masakra! A kidy ja próbowałam mówić co mi dolega to dziwnie na mnie patrzyła. Może trafiłam na jej zły dzień;/ Ale na pewno więcej się do mniej nie wybiorę.

Bardzo kompetentna osoba, poważnie podchodzi do ludzkich problemów, wzbudza zaufanie.