2,7

jeden z najgorszych lekarzy jakich spotkałem w Luxmed. Zgłosiłam się, ponieważ właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży i chciałam zrobić pobranie krwi w celu potwierdzenia ciąży. Zmierzyła mi ciśnienie, skarciła mnie, że spóźniłam się na badanie do innego lekarza (wytłumaczyłam jej, że już dwa razy próbowałam zrobić badanie, ale z jakiegoś powodu laboratorium się nie zgodziło). Zaczęła mi mówić, że moja ciąża jest bardzo zagrożona i będzie miała bardzo poważne komplikacje, a może test by to potwierdził. Nie zadała ani jednego pytania o moją historię medyczną, moją wagę, czy paliłam, a nawet kiedy miałam ostatnie miesiączki, i odmówiła przepisania pobrania krwi. Zmarnowałem swój czas i wyszedłem bardzo zdenerwowany z jej gabinetu. nie polecam.

Niestety klapa. Podczas wizyty ma się wrażenie, że Pani doktor przymuje pacjenta za karę. Nie zbyt uprzejma, poszłam z zapaleniem gardała i gorączką - Pani doktor o nic nie pytała, W milczeniu mnie osuchała, zjrzała do gradła (troszkę się poirytowała bo nie mogła nic zobaczyć i musiała wziąć patyk)-masakra! A kidy ja próbowałam mówić co mi dolega to dziwnie na mnie patrzyła. Może trafiłam na jej zły dzień;/ Ale na pewno więcej się do mniej nie wybiorę.

Bardzo kompetentna osoba, poważnie podchodzi do ludzkich problemów, wzbudza zaufanie.