lekarz Ewa Jankiewicz-Dubiel

1,6
1,5

" Nie wiem co to jest, to może być wszystko" - taka diagnoza i wypisanie Wit C i D plus sebidin. Lekarka chorób zakaźnych która na prośbę o test pod kątem boreliozy informuje, że najpierw należy iść do lekarza rodzinnego po skierowanie do lekarza chorób zakaźnych. Na karcie porady wpisane obserwacje z badania brzucha, którego nie tknęła. Rozmowa pełna arogancji, sarkazmu wobec opisu objawów i ich przebiegu. Zero pytań o przyjmowane leki, jakiegokolwiek sensownego wywiadu. Po prostu złośliwy do granic człowiek, który nie znosi innych ludzi.

Okropna kobieta. Na moją dolegliwość stwierdziła: „i co ja mam poradzić? Trzeba iść na SOR”. Bardzo nieuprzejma, wredna, pierwszy raz miałem do czynienia z tak niedobrym człowiekiem. Przestrzegam i polecam omijać z daleka, a dyrekcji szpitala sugeruję zwolnienie z pracy, bo i tak nie leczy. Pani z informacji będzie bardziej kompetentna. Dramat.

Wizyta bardzo nieprzyjemna. Pani oschła i nieuprzejma, była niezadowolona z faktu że nie byłam u lekarza rodzinnego mimo to że nie było terminów, usłyszałam ,,Od tylu dni nie było terminów? Jakby się poszło zarejestrować o godzinie 7, a nie spało do południa miejsce by było”. Zachowanie nieprofesjonalne i odrzucające pacjenta. Zgadzam się z innymi osobami piszącymi opinie, że 1 gwiazdka to za dużo.

Jake niespełna 40latka czuję się tak upokorzona po wizycie, dramat. W związku z anginą musiałam szybko zadziałać i zgłosiłam się na świąteczną opiekę w Trzebnicy. Pani doktor jest osobą odpychającą, bardzo pracuje na to, aby pacjent więcej do niej nie chciał wrócić. Ton rozmowy, arogancja, wyniosłość… Dodam, że oprócz tego, że zaglądnęła w gardło dotknęła migdała, który już bardzo bolał i był w ropie (ten panią boli?) nawet mnie nie zbadała, nie wspomnę o jakimkolwiek wywiadzie czy miałam jakieś reakcje na antybiotyki. Radzę ostrożnie podchodzić do wizyt u tej doktor.

Ton rozmowy, arogancja, wyniosłość…

Całkowicie zgadzam się z opinią, że jedna gwiazdka to zbyt dużo aby ocenić arogancję tej osoby podczas przyjmowania pacjentów!!! Zero empatii, pokrzykiwanie na pacjenta ,strofowanie go i uwagi w stylu" trzeba było udać się do lekarza pierwszego kontaktu", to tylko kilka przykładów, które z pewnością zainteresowałyby Twórców programu Państwo w Państwie ! Nie ma naszej zgody na takie traktowanie pacjentów i może pora pomyśleć nad zmianą zawodu ! Nie polecam!

Jedna gwiazdka to i tak za DUUUUŻO , niestety mniej się nie da. Ja jak mój poprzednik tytuł doktora pominę. Jeszcze nigdy w życiu nie miałam do czynienia z tak nie miłym i oschłym człowiekiem. Niektórzy wiedza jak zniechęcić do siebie pacjenta. Na wstępie pretensje dlaczego nie było wizyty u lekarza rodzinnego. Potem nie miłe i oschłe komentarze oraz odpowiedzi. Po rozmowie z Panią z poczekalni nie myślałam ze będzie aż tak źle. Okazało się że jest gorzej niż źle. Widać że praca z ludźmi nie jest dla wszystkich skoro tak to dlaczego został wybrany taki zawód ? W każdym bądź razie odradzam wizyty u tej Pani.

Pani doktor przepisała niedostępny lek w całej Polsce. Była batdzo oschła i zero uprzejmości. Pakowała się w środku wizyty bo się spieszyła do domu, oschła wobedz dziecka. Po prostu ma sa kra.

Po prostu ma sa kra.

Pani doktor wielkie pretensje miała że nas przyjmuje podejścia do dziecka zero. Wielce zmęczona swoją pracą może trzeba zmienić zawód. Uprzejmości zero.

" Pani Doktor " na Ostrym Dyżurze stwierdziła że mam ostre zapalenie górnych dróg oddechowych. Standardowo przepisała to co każdemu z pacjentów syrop, Wit C, D oraz sebidin. Za dwa dni odwiedziłem lekarza rodzinnego, ponieważ kaszel się nasilał i czułem się coraz gorzej. Okazało się że mam zapalenie oskrzeli. Czy tacy lekarze powinni przyjmować pacjentów? Jeśli ta Pani nie potrafi zbadać człowieka i postawić diagnozy niech zmieni zawód. Jak widać negatywnych komentarzy przybywa i wcale się nie dziwie, bo tak nadętej osoby dawno nie spotkałem. Myślę, że jest odpowiedni zawód dla osoby z taką grobowa miną, proszę się zastanowić czy nie czas na zmiany!

Bardzo miła, uprzejmą i konkretną Pani Doktor. Dostałam wszelkie skierowania potrzebne do dalszej diagnostyki.