dr n. med. Ewa Jarzębskadr n. med. Ewa Jarzębska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

dr n. med. Ewa Jarzębska

Psychiatra, Neurolog

Lekarz z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem klinicznym.

Lekarz z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem klinicznym.

Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (w 1979 roku). Pracowała jako asystent w Pracowni Psychologii Lekarskiej Instytutu Medycyny Społecznej (w latach 1979-1982), następnie jako asystent i adiunkt w Katedrze Neurologii Akademii Medycznej we Wrocławiu (w latach 1982-2008). W 1988 roku obroniła pracę doktorską pt. ,,Dezintegracja czynności analizatora wzrokowego w organicznych uszkodzeniach mózgu". Specjalizację z neurologii zakończyła w 1989 roku. W latach 2007-2015 pracowała jako konsultant neurolog w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 we Wrocławiu, gdzie przeprowadzała liczne konsultacje u chorych leczonych w Klinikach: Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Chorób Wewnętrznych i Zawodowych, Endokrynologii, Hematologii, Kardiologii, Kardiochirurgii, Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej, Chirurgii Urazowej, Chirurgii Szczękowej, Geriatrii, Okulistyki, Laryngologii, Dermatologii i Ginekologii. W 2010 roku przez 12 miesięcy konsultowała również pacjentów Kliniki Nefrologii i Dializ.

Ma na swoim koncie 20 publikacji dotyczących głownie zaburzeń wyższych czynności psychicznych u chorych z organicznymi uszkodzeniami mózgu.

Pacjentów przyjmuje w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii Przy ul. Dyrekcyjnej 33 F.

Wykształcenie:

- Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (w 1979 roku)

Pomagajmy Razem Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sawicki 8455 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą, zakup leków, rehabilitację w codziennym funkcjonowaniu w problemach życia codziennego za co serdecznie dziękuję z całego serca. Proszę Przekaż 1% podatku KRS OOOO270809 Cel Szczególny 1% Sawicki 8455 Serdeczna Prośba o Pomoc Zwracam się z bardzo gorącym apelem do Państwa i z serdeczną ogromną prośbą jako do ludzi życzliwych wyrozumiałych dobrej woli i dobrego serca prosząc o wsparcie finansowe na leczenie rehabilitacje, hospitalizację, zakup leków transportu do lekarzy na kontrole ...

Pomagajmy Razem

Serdeczna Prośba o Pomoc
Zwracam się z bardzo gorącym apelem do Państwa i z serdeczną ogromną prośbą jako do ludzi życzliwych wyrozumiałych dobrej woli i dobrego serca prosząc o wsparcie finansowe na leczenie rehabilitacje, hospitalizację, zakup leków transportu do lekarzy na kontrole i wizyty lekarskie często do szpitala na ochronę zdrowia. Choruje: Przewlekłe migotanie przedsionków, niedomykalność mitralną, Nadciśnienie, Chorobę wieńcową I 25.0,Stan po FFE GPZ i GP, PCI +DES 12.2013 I25, Okres hemodynamiczny II NYHA I 50.0, Czekam na ablacje. Wymagam dalszego leczenia w poradni specjalistycznej Kardiologia specjalność Stan po urazie podudzia lewego do tej pory siedzą druty śruby w nodze co utrudnia chodzenie i ograniczenie ruchowe. Jestem osobą niepełnosprawną. Muszę cały czas brać leki które są bardzo drogie, brakuje mi pieniędzy na ich zakup nie mam za co wykupić. Jeden lek PRADAXA kosztuje ok.200zł. Lek przeciw zakrzepowi Wszystkich biorę 7rodzaje leków. Jestem pod stałą kontrolą poradni specjalistycznej Kardiologicznej i ortopedycznej. Jestem w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej Jak Państwo nie mogą ni Pomóc nie macie takiej możliwości to bardzo serdecznie proszę o przekazanie tej Prośby dalej ludziom dobrej woli i dobrego serca którzy zechcą Pomóc. Za okazałą Pomoc wyrozumiałość i życzliwość jestem i zawsze będę ogromnie bardzo wdzięczny Państwu z góry i całego serca serdecznie dziękuję. Serdecznie proszę o dobrowolną Darowiznę na subkonto; Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 z dopiskiem Sawicki 8455 Więcej info. jak mi Pomóc ,pobierz ulotkę, wizytówkę, wpłacić darowiznę na stronie

Za wszelką Pomoc serdecznie Dziękuję
Serdecznie Proszę o zamieszczenie na swojej stronie internetowej mojej Prośby i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, za co z góry Dziękuję.
Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku
Sawicki Eugeniusz