lekarz Ewa Jasielska

Kardiolog

Rzadko spotyka się lekarza z tak wysokimi kwalifikacjami,wiedzą zawodową,kompetencją w działaniu i bardzo mocno ugruntowaną predyspozycją do wykonywania zawodu.Można tylko życzyć, aby każdy pacjent spotykał na swojej drodze takich lekarzy jak Pani doktor Ewa Jasielska.Z wyrazami wdzięczności - były pacjent OIOM.

Kardiolog , klinicysta , którego można sobie tylko wymarzyć. Precyzja w działaniu , głęboka znajomość zagadnienia - cierpliwość iście matczyna , pełna osobistego uroku i poczucia humoru - Moj lekarz prowadzący podczas mojego ostatniego zawału - Pięknie dziękuję za przywołanie mnie do pionu

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Tarnów"?

cENTER-mED
Tarnów