moje dzieci sa pod opieka pani doktor od 8 lat,i prosze mi wierzyc iz drugiego tak kompetentnego lekarz a nie znam. to czego nauczyła mnie pani doktor jest bezcenne a jz chylę przed nia czoła. pomimo że mieszkam teraz daleko od częstochowy w dalszym ciągu korzystam z porad pani doktor i do tej pory na swojej drodze nie spotkałam drugigo takiego lekarza. żałuję tylko że u nas w ogóle lekarze nie prpaguja medycyny naturalnej i homeopatii , a wręcz ciagle straszą konsekwencjami w przeciwieństwie do pani doktor. nauczyła mnie jednego " każda chioroba ma swoją przyczynę i to ją trzeba leczyć a nie tylko objawy"

Bardzo dobry pediatra Pani dr jest osobą bardzo kompetentną Poświęca dużo czasu na każdą wizytę i dokładnie wszystko tłumaczy Mój pięciomiesięczny synek był przeziębiony (miał katar i ciężko oddychał) -nie przepisała mu żadnego antybiotyku kazała go oklepywać, odpowiednio układać do snu i podała mu lek homeopatyczny. Pięć dni wystarczyło by mały był zdrowy.

Mam pytanie czy Pani doktor możne wyleczyć z lamblii i innych pasożytów ??? Bardzo proszę o szybka odpowiedz .

Super lekarz, wyleczyła mnie z gronkowca złocistego w 5 tygodni bez używania antybiotyków. Trudno się do Pani doktor dodzwonić natomiast na wizytę poświęca bardzo dużo czasu średnio ok. 1,5 godziny. W chorobie szuka przyczyn a nie tylko leczy skutki jak inni lekarze. Pani doktor jest bardzo oczytana mimo swojego wieku ok 57 lat wciąż się dokształca, prowadzi wykłady i propaguje zdrowie poprzez odpowiednią dietę.

Polecam !!!!Naprawdę super lekarz - jak nie z tego świata :]

Polecam !!!!Naprawdę super lekarz - jak nie z tego świata :]

Bardzo polecam Panią dr. Mi bardzo pomogła /i nadal pomaga/ - chociaż inni lekarze nie wiedzieli z której strony "ugryźć" moją chorobę. Wspaniała osoba.

Bardzo polecam Panią dr.
Wspaniała osoba.

polecam z całego serca panią doktor .moja rodzina leczy się u pani doktor już 14 lat i zawsze trafna diagnoza .jestem pani doktor wdzięczna do końca życia za to co pani dla mnie i mojej rodziny zrobiła ,wspaniały człowiek i lekarz.polecam...

Zdecydowanie najlepszy Pediatra w Częstochowie. Wizyta składa się z dokładnego wywiadu i drobiazgowego badania, podejście do pacjęta pełne życzliwości. Dokładnie wszystko tłumaczy, efektywnie leczy.

Tego, jaki to człowiek i lekarz nie sposób wyrazic słowami. Każde słowo pochwały to o wiele za mało. Świetna kobieta, dla niej nie ma choroby na którą nie ma sposobu- naturalnego.

dr.JASKIEWICZ JEST FANTASTYCZNYM LEKARZEM NIESTETY NIE MAA CZASU DLA WSZYSTKICH PACJENTOW CZEKAM NA WIZUTE JUZ 4MCE..........

Wciąż poszukujesz "Homeopata Częstochowa"?

Kiedrzyńska 61/40
42-200 Częstochowa