lekarz Ewa Jaśkowiak-Jasińska

Laryngolog, Audiolog, Laryngolog dziecięcy

2,4
1,8

Absolutnie nie polecam ! Byłam z niespełna trzyletnim dzieckiem , które prawdopodobnie ma przerośnięty trzeci migdał. Lekarka najpierw przestraszyła dziecko grzebiąc ostrym patykiem w uchu ( dziecko już zaczęło się bać ) a później kazała położyć na wznak na leżance , główkę córki wzięła mocno między swoje uda , ja miałam trzymać rączki i wielką strzykawą wpuszczała jakiś płyn do noska , dziecko przy tym strasznie płakało i trzepało nóżkami przerażone tym co się dzieje ( bez słowa przygotowania córki co będzie robione czy cokolwiek , jedno nieprzyjemne badanie, za chwilę drugie jeszcze gorsze) . W życiu nie widziałam tak przerażonej córki . Lekarka dla dziecka była bez serca a dla mnie również nieprzyjemna i bardzo oszczędna w słowach. Radzę omijać szerokim łukiem. Żałuję że pozwoliłam na to płukanie noska i że nie zabrałam stamtąd córki ale to było takie tempo wydawania komend , że człowiek głupieje w takiej sytuacji... Odradzam tą panią

Pani doktor już na starcie zaznaczyła, jaka to jest mądra i ważna, póki się nie zorientowała, że jestem osobą bardzo zamożną i wpływową. Od razu zmieniła ton. Odnoszę wrażenie, że jej życzeniem jest mieć pacjentów, którzy będą do niej przychodzić za pieniądze, tych, których nie stać, będzie obrażać, by nie marnowali jej cennego czasu. Lepiej dla wszystkich, by ta osoba przestała wchodzić w interakcję z innymi ludźmi. Wybitny specjalista (tak samo, jak moja żona, która od zawsze traktuje ludzi z szacunkiem), jednak sposób postrzegania rzeczywistości wymaga korekty. Wszystkie osoby, które ...

Wszystkie osoby, które poczuły się niekomfortowo w obecności tej kobiety i są zainteresowane wejściem na drogę sądową (mam na myśli zbiorowy pozew), proszę o kontakt na mój adres mailowy:
sawickiiwspolnicy@gmail.com

Odradzam tego lekarza. Niezbyt zainteresowany problemem, z którym się do niego zgłosiłyśmy. Doktor zbadała pobieżnie uszy. Miały być przeprowadzone szczegółowe badania audiologiczne ale doktor powiedziała, że zabrali jej sprzęt więc nie przeprowadzi tych badań. Nie mam pojęcia jak pracowała cały dzień bez tych urządzeń w takim razie. Doktor ogólnie mało empatyczna i uprzejma. Podobnie jak osoba pielęgniarki, która towarzyszy przy wizycie.

Nie polecam z mojej strony wizyt u pani doktor. Dziecko z ZA nadpobudliwe, bało się badania, na co pani doktor stwierdziła że ma nie przesadzać bo to nic takiego, nie pokazała dziecku na czym będzie polegało badanie. dziecko zestrsowane popłakało się a pani doktor stwierdziła że jak tak będzie się zachowywać to mama będzie czekać na korytarzu. po wyjściu dziecko zdenerwowane rozchwiane emocjonalnie, wciąż powtarza "nigdy więcej do tej pani"

Odradzam wizyt u tej Pani "doktor"!!! Strata czasu. Wizyta trwała 5 minut. Przepisanie leków na 6 miesięcy i brak reakcji na bardzo zły wynik badania słuchu u 5 letniego dziecka. Rodzice!!! Jeśli wasza intuicja podpowiada Wam, że lekarz któremu powierzacie zdrowie Waszego dziecka jest niekompetentny, to uciekajcie od niego i szukajcie porządnych specjalistów!!!

Odradzam wizyt u tej Pani "doktor"!!!
Strata czasu. Wizyta trwała 5 minut.

ODRADZAM! Pani doktor chyba się już wypaliła i powinna iść na przymusowy urlop. Najgorszy lekarz u którego byłam i na pewno tam nie wrócę. NIE POLECAM !

Bardzo miła i według mnie kompetentna Pani dr. Wcześniej byłam z synkiem u innego laryngologa i powiedział że wszystko jest wporzadku ,a Pani dr. Od razu powiedziała co jest nie tak i skierowała na kolejne badania do siebie. Badanie przeprowadziła delikatnie i nie naciskała kiedy dziecko nie chciało współpracować. Aby każdy lekarz miał takie podejście do dzieci to świat byłby piękniejszy.

Pani dr leczyła mojego syna przez jakiś czas. Dzięki podjętemu leczeniu uniknęliśmy podcinania migdałków. Wizyty były rzeczowe i konkretne. Mój syn nie narzekał na aparycje pani dr a dla mnie najważniejsze były kompetencje. Chodziliśmy na wizyty na NFZ. Informacje przekazywane w czasie wizyty i odpowiedzi na zadane pytania były wyczerpujące. Nie oczekuje fajerwerków podczas wizyt u lekarza z samą sobą ani z dziećmi, dlatego to co najważniejsze, czyli wiedza i kompetencja pani dr zasługuje wg mnie na wysoka ocenę.

Miałam okazję poznać panią doktor w szpitalu na ostrym dyżurze laryngologicznym w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia,czas oczekiwania na przyjście Pani doktor to około 1godziny, po za tym dziecko zbadane leki zapisane ,ale niestety źle wypisana recepta leki 100% płatne, brak numeru PESEL na recepcie, pani w aptece sugerowała powrót do szpitala i poprawę recepty ,ale ponowne oczekiwanie na panią doktor i koszt taksówki byłby mniej opłacalny. Dlatego zawsze sugeruje sprawdzić receptę.

Pani doktor leczyła moja córkę jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego zabiegu miała w wieku 3 lat pełen profesjonalizm moge każdemu polecić...dziekujemy Nina bardzo dobrze wspomina pobyt w szpitalu