lekarz Ewa Jaworska-Jama

Ginekolog położnik, Ginekolog

Bardzo dobry lekarz pod każdym względem. Zawsze miło, sympatycznie, konkretnie. Z gabinetu nigdy nie wyszłam niedoinformowana, zawsze wszystkie kwestie zostały przedyskutowane, obawy rozwiane i przez dziewięć miesięcy przychodziłam tam z przyjemnością. Dzięki jej trosce i fachowości, donosiłam ciążę do końca. Badania bardzo delikatne- dopiero o tym, że badanie może być bardzo nie przyjemne przekonałam się jak już byłam w szpitalu:)

Najwspanialsza pani ginekolog. Byla moja 1sza lekarka i jest nia do tej pory. Bardzo miła, mówi do pacjentek "córeczko", "kochana"... bardzo to pomaga, szczególnie jeśli dziewczyny maja przed sobą pierwsza wizyte. Można ją zapytać o wszystko a ona szczegółowo odpowiada. Badanie przez nia również przebiega nardzo delikatnie i szybko. Polecam wszystkim kobietką...;)

Ile wynosi cena za wizytę? Dziękuje...

Ile wynosi cena za wizytę? Dziękuje...

Chodzę do Pani doktor już kilka lat, jak do tej pory jestem zadowolona. Zawsze najpierw przeprowadzi wywiad, zapyta jak sie czuję, z czym przychodzę. Badanie przeprowadza delikatnie, a mam porównanie bo to nie mój pierwszy lekarz ginekolog. Najważniejsze że jest sympatyczna i powoduje że wizyta jest przyjemnością, a nie męką. Nie miałam większych problemów ze zdrowiem, ale zawsze potrafiła mi pomóc i co ważne wytłumaczyć co jest nie tak i dlaczego. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Witam, ja także chodziłam do Pani Ewy i nie mogę powiedzieć złego słowa. Ciąża przeprowadzona świetnie.Wszystkie badania miałam.Nawet jak spuchły mi kostki Pani Ewa mi pomogła i przepisała receptę. Dziwi mnie ilosć komenatrzy negatywnych, bo chyba faktycznie pisza to sfrustrowane osoby, którym przydarzyło się coś złego i obwiniają lekarza.Na niektóre wydarzenia lekarz nie ma wpływu. Ja jestem zadowolona, znów jestem w ciazy i napewno pójdę do Pani Ewy. Klimat w gabinecie jest naprawdę sympatyczny. Pani Ewa na każde pytanie potrafi odpowiedzieć. Polecam!!

Chodziłam cały czas do pani doktor i była w porządku. Delikatnie bada. Natomiast w ciąży sie zawiodłam. Przez 9 miesięcy byłam traktowana rutynowo, szybko.... spodziewałam się czegoś więcej. Tzn ciąże pani doktor prowadziła oki tylko że jak pisze jakoś tak bezosobowo, szybko, rutynowo.

Wszystko w najlepszym porządku, Pani Doktor jest przesympatyczna a jej gabinet prywatny jest doskonale wyposażony. Miałam zagrożoną ciążę od samego początku i to dzięki niej mam dzisiaj zdrową śliczną 3-letnią córeczkę. polecam w 100%

Czytając negatywne komentarze zastanawiam się czy osoby,które je pisały miały po prostu mniej szczęścia niż ja czy są to osoby,którym przytrafiło się coś złego i swoją frustrację wyładowują na tym portalu!Pani Ewa prowadziła 9mies.moją ciąże i nie zgadzam się z żadną negatywną opinią.Przemiła kobieta,bardzo ciepła i delikatna,troskliwa i w ogóle wspaniała osoby!Gdy miałam w ciąży problemy osobiste Pani doktor bardzo mnie wspierała na każdej wizycie,nie jak lekarz a jak przyjaciółka,zawsze miała dla mnie miłe słowo,nigdy nie krytykowała.Ciążę poprowadziła super,córcia urodziła się zdrowa.I jestem wdzięczna Pani doktor,że w momencie załamania się w ciąży z powodu problemów,pomogła mi z tego wyjść swoim dobrym słowem.Dziękuję:)

Czytając wyrywkowo wszystkie opinie ,stwierdzam,ze tych negatywnych jest mało ale kochane panie czy wy nie miałyscie złych nastrojow w swojej pracy?Pani doktor tez jest człowiekiem i ma prawo miec chumory.Wracajac do tematu moge napisac tyle,ze uwazam ta pania za dobrego lekarza i osobiscie jej zarty mnie odpowiadaja a w szczególnosci jak mówiła do mnie CÓRKO,polecam jak najbardziej:)Pozdrawiam

Nie zamieniła Pani Ewy Jaworskiej na żadna inną !! :)

Nie zamieniła Pani Ewy Jaworskiej na żadna inną !! :)