lekarz Ewa Jaworska-Jama

Ginekolog położnik, Ginekolog

Panią E. Jaworską poleciła mi przyjaciółka... nie zawiodłam się:) Życzliwa, potrafi rozmawiać z pacjentkami tak by czuły się bezpieczne - bezpośredni (przyjacielski) stosunek do pacjentek zdecydowanie pomaga przy badaniu. Polecam

Panią E. Jaworską poleciła mi przyjaciółka... nie zawiodłam się:)

dziś mam już 24 lata do ginekologa chodzę od 16 roku życia i odwiedziłam wiele gabinetów w każdym słyszałam co innego ale żaden z lekarzy nie robi żadnych dodatkowych badan odwiedziłam Liszkę Maciejewskiego Murę pana Świątkowskiego i wszyscy stwierdzili nie zajdę w ciąże dopiero pani Jaworska zrobiła stosowne badania i co się okazało mam podwyższony testosteron nie było jej szkoda czasu wytłumaczyć co i jak fakt ze teraz jestem w trakcie leczenia daje mi nadzieje która inni mi odbierali

moim zdaniem świetna lekarka...Miałam chore jajniki i ona jako pierwsza z wielu lekarz zauważyła że coś tam z nimi nie ga i je wyleczyła. PoLECAM....

Mam 17 lat, to była moja pierwsza w życiu wizyta u ginekologa. Wahałam się, czy wybrać Panią ginekolog, czy Pana, aczkolwiek wiele słyszałam, iż Mężczyźni Ginekolodzy są 'delikatniejsi' I po wizycie u p. doktor Jaworskiej potwierdzam tą tezę. Niedelikatna, chamska z dodatkiem 'żartów' które nawet nie śmieszyły.. To była moja pierwsza wizyta, na której wydawało mi się, że zostanę bardziej delikatniej i grzeczniej potraktowana, to był jednak błąd, następnym razem jednak chyba wybiorę Pana Ginekologa.

I po wizycie u p. doktor Jaworskiej potwierdzam tą tezę.

Najlepszy ginekolog na świecie! Jest godna zaufania!

Najlepszy ginekolog na świecie! Jest godna zaufania!

Ja u Pani dr leczę się odkąd byłam nastolatką i pojawiły się torbiele. Każde badanie Pani Ewa wykonuje bardzo delikatnie, rozmawiając i wszystko tłumacząc. Jest niesamowicie miła i ciepła przez co cały stres związany z wizytą znika. Ja do Pani doktor trafiłam dzięki mamie już dobrych kilka lat temu i nigdy nie zastanawiałam się nawet nad zmianą lekarza

pani doktor przyjela poród jak sie nasza córka rodziła jestem w pełni zadowolona z kompetencji pani doktor

Ta kobieta nie powina być lekarzem. Przychodząc do niej aby upewnić się czy jestem w ciąży powiedziała mi że jest taka możliwaść jeślki robiłam to w poczekalniprzed wejściem. 2 testy mi wyszły pozytywnie i faktycznie byłam w ciąży ale zdaniem Pani doktor nie

Ciążę prowadził inny lekarz ale z Panią doktor miałam styczność na porodówce. Przez ostatnie 2 tygodnie chodziłam na kontrole ze względu na ułożenie pośladkowe. Pani bardzo miła, wytłumaczyła wszystko, w czasie dyżuru zaglądała na salę, żartowała " o, to ta Pani z pośladkami" -ZDECYDOWANIE POLECAM.

bardzo mila sympatyczna polecam goraco;)

bardzo mila sympatyczna polecam goraco;)