mgr Ewa Jędrzejewskamgr Ewa Jędrzejewska - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Ewa Jędrzejewska

Optometrysta

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej - wydział Optometrii.

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej - wydział Optometrii.
Specjalizuje się w aplikacji soczewek kontaktowych ( sferycznych , torycznych, multifokalnych) pomiarach wady refrakcji , widzenia obuocznego oraz doborze szkieł progresywnych. Cały czas pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach branżowych na szczeblu krajowym i zagranicznym. Pracuje jako optometrysta w poradniach okulistycznych.

Fantastyczne podejście do pacjenta, bardzo dobre wytłumaczenie wszelkich zagadnień budzących wątpliwość. Badanie w świetnej atmosferze, to na pewno nie ostatnia wizyta u Pani Ewy!

Pierwszy raz byłam na tak dokładnym i kompletnym badaniu wzroku, Pani Ewa jest bardzo sympatyczna i niesamowicie zna się na tym co robi, pomimo, że to moja 1 wizyta nie wyobrażam sobie teraz iść do innego lekarza na badanie wzroku. Serdecznie polecam!!

Bardzo polecam. Wywiad, badanie, dobór szkieł- wszystko na najwyższym poziomie. No i przemiła atmosfera. Napewno tu wrócę.

Cudowna atmosfera i perfekcyjność w obsłudze .Dbałość o szczegółowe badanie , dokładny i cierpliwy dobór soczewek.Jestem bardzo zadowolona , polecam panią Ewę

POLECAM W 100 % Pani Ewa wytłumaczyła mi wszystko dokładnie, rozwiała moje wszelkie wątpliwości, znaleźliśmy rozwiązania dobrane do mojej pracy idealnie.

Niezwykle kompetentna osoba, wie czym się zajmuje i ma ku temu odpowiednie wykształcenie. Kontakt z pacjentem niezwykle miły - badanie przebiegło w przyjaznej atmosferze i wszystko zostało wytłumaczone w bardzo profesjonalny sposób .

Bardzo dobry specjalista, godna polecenia, wysokie umiejętności oraz bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.

Polecam Panią Ewę w 100%. Pełne zaangażowanie, zawsze pomocna, uśmiechnięta i widać że praca jest jej pasją. Odkąd trafiłem na Panią Ewę nigdy nie wybieram się do innego optometrysty.

Profesjonalistka w swoim fachu . Badnia na najwyższym pozimie. Doradzi w wyborze okularów. Do tego przesympatyczna osoba 🙂

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Pełen profesjonalizm i doświadczenie, wszystko wytłumaczone i wyjaśnione. Badanie niesamowicie rzetelne i wnikliwe, poprzedzone szczegółowym wywiadem. Polecam w 100%.