lek. dent. Ewa Jedynak

Najlepsza Pani dentystka pod słońcem! Chodziłem już jako mały chłopiec i bardzo to lubiłem ponieważ ma świetne podejście do dzieci i nigdy nie zniechęciła mnie do dentystów. Chodzę już wiele lat i dzięki niej nigdy nie miałem problemu z zębami.

Gabinet naprawdę godny polecenia. Rzeczowe, indywidualne podejście do pacjenta. Wspaniałe warunki oraz nowoczesne metody leczenia. Ponadto polecam zabiegi profilaktyczne, czy usuwanie osadów oraz kamienia wykonywane przez kompetentną, ale i życzliwą higinistkę stomatologiczną.

Super dentysta, rewelacyjne podejscie do dzieci. Mój synek po wizycie był tak zafascynowany ze chce zostac dentysta. Polecam w 100%