dr n. med. Ewa Jowsa

Neurolog

Wspaniały lekarz, dla którego dobro pacjenta jest celem nadrzędnym. Trafnie diagnozuje, o czym miałam się okazję przekonać tak ja, mój mąż, jak i wielu naszych znajomych. Pani doktor ma złote serce. Nie spotkałam się z sytuacją, by pacjent w nagłej potrzebie, który usiadł pod jej gabinetem, pomimo, że nie był wcześniej umówiony, nie otrzymał pomocy. Że też jeszcze są tacy lekarze. Aż trudno uwierzyć. Ingrid

Że też jeszcze są tacy lekarze. Aż trudno uwierzyć.
Ingrid

Dr.Jesteś wspaniałym lekarzem,Dziękuję.

Dr.Jesteś wspaniałym lekarzem,Dziękuję.

Od wielu lat leczy mnie nieodpłatnie, jest dla mnie dużym wsparciem, bardzo serdeczna, nie trafiłam w zyciu na tak zyczliwego lekarza jak ona!

Wspaniała kobieta lekarz leczy swoja sympatią i wiedzą .To ogromna przyjemność mieć z nią jakikolwiek kontakt .JEST CUDOWNA !! Gwidon WIKA

Gwidon WIKA

Ja nie polecam, to, że nie wyglądam na chorą osobę to nie znaczy,że nic mi nie jest. Zacytuję tą Panią: Dziewucho nic Ci nie jest!!! Po czym stwierdzono u mnie stwardnienie rozsiane, gdyby nie mój upór, to na wizycie u tej Pani zakończyłabym leczenie nie wiedząc, że choruję na nieuleczalną chorobę.

Kobieta miła owszem, ale mam potwierdzone przez innych lekarzy problemy neurologiczne, a od tej Pani usłyszałam że przecież nic mi nie jest. No tak. Nie krwawię, nie mam połamanych nóg, więc jest ok. Nie polecam!!!

Jest to Matka Teresa z Kalkuty wśród poznańskich lekarzy

Jest to Matka Teresa z Kalkuty wśród poznańskich lekarzy

JEST REWELACYJNYM LEKARZEM ;-)DZIĘKI NIEJ CZUJE SIĘ DOBRZE - NIE MA LEPSZEGO NEUROLOGA - JEST NAJLEPSZA

Lekarz z sercem i z powołania. Życzę wszystkim takiego lekarza. Zawsze znajdzie czas dla każdego pacjenta. Nikogo nie zostawi bez pomocy czy porady. D. M. z Poznania

D. M. z Poznania

POPROSTU LEKARZ ANIOŁ Z POWOŁANIA NIEMA LEPSZEGO NEUROLOGA W POLSCE A MOŻE NA ŚWICIE.ZAWSZE POTRAFI PODEJŚĆ DO PACJENTA Z SERCEM.DZIĘKUJĘ ZA POMOC.PACJENT KOMIN KRZYSZTOF BODYGURD