naprawde lekarz godny polecenia! pomaga w trudnych sytuacjach, nie odsyla do kogos innego jak jest problem. kochana kobieta naprawde!

Polecam lekarza prowadziła moją ciążę. We wszystkich problemach pomogła. Zawsze USG sprawdzała czy z maleństwem jest wszystko ok. Córcia urodziła się zdrowa. Po porodzie pomogła mi szybko dojść do siebie.

Świetny lekarz, z sercem, zaangażowaniem, kompetencjami...cóż jeszcze można powiedzieć: same superlatywy - POLECAM!!!

Najlepszy ginekolog i to nie tylko w Jeleniej Górze!Ja chodzę do niej w Marciszowie.Miła zawsze uśmiechnięta.Dzięki niej wizyta u ginekologa nie kojarzy się już z czymś nieprzyjemnym.Odpowie na każde pytanie we wszystkim doradzi.Nie przyjmuje pacjentek na tzw."sztukę"Kiedy znajdzie cos niepokojącego zajmuje się tym dopóki nie rozwieje wątpliwości szczególnie jeśli chodzi o kobiety ciężarne.Prowadziła moją drugą ciążę i czułam że ja i moje maleństwo byliśmy pod najlepszą opieką.naprawdę wzbudza zaufanie.Każda moja znajoma która poszła do niej z mojego polecenia pierwszy raz była mile zaskoczona.Oby więcej takich lekarzy a pani Ewie i jej pacjentkom życzę aby się nigdy nie zmieniła:-)

Pani doktor świetna, kompetentna. Mimo braku czasu (bardzo dużo pacjentek) zawsze uprzejma, miła. Polecam.

Same plusy dla wspanialej Pani Doktor!Potwierdzam dotychczasowe opinie. Trafilam do niej zupelnie przez przypadek trzy lata temu i juz zostalam, bo jestem bardzo zadowolona. A teraz ten nowy gabinet..REWELACJA!

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. Zainteresowana pacjentem, kompetentna, budząca zaufanie, chętnie rozwiewa wszelkie wątpliwości, daje poczucie bezpieczeństwa. Polecam.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. Zainteresowana pacjentem,
kompetentna, budząca zaufanie, chętnie rozwiewa wszelkie wątpliwości, daje
poczucie bezpieczeństwa. Polecam.

Wspaniały i najlepszy ginekolog w Jeleniej Górze!Trafiłam do niej przez koleżankę gdy okazało się, że jestem w ciąży,nie było problemu,że nie jestem zarejestrowana wizyta i tak się odbyła. Prowadziła ciąże w taki sposób, że nie mogłam się doczekać kolejnej wizyty (teraz trochę mi smutno, że nie spotykam się z nią już tak często)zawsze rozwiewała moje wątpliwości czy obawy o dzidziusia.A jak urodził się mały pierwsze co zrobiłam to poszłam z nim do "cioci Ewy" żeby go pokazać. Lekarz naprawdę godny zaufania i polecenia. Wykonuje swój zawód z powołania;-)))

Najlepsza Pani ginekolog jaka poznalam!Polecam.Ja osobiscie chodzilam do niej w ciazy,a teraz niestety przeprowadzilam sie do innego miasta i naprawde czy prywatnie czy na fundusz nie moge znalezc lepszego lekarz przy kolejnej ciazy....zaden lekarz jej tu nie dorownal co do badan ,wyposazenia gabinetu i przede wszystkim podejscia do pacjenta!

Cudowny człowiek i genialna lekarka! Uprzejma i kompetentna.

Cudowny człowiek i genialna lekarka! Uprzejma i kompetentna.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Jelenia Góra"?

Miłosza 26
58-560 Jelenia Góra