lekarz Ewa Juncewicz

Ginekolog położnik, USG

Moja pierwsza wizyta u ginekologa, więc byłam trochę przerażona... Po dwóch minutach byłam w pełni zrelaksowana. Pani doktor podeszła do mnie rzeczowo, ale bez całej tej niepotrzebnej aury powagi i skupienia. Dostrzegła, że jestem zestresowana, więc rozładowała sytuację humorem. Nie przymusza do badania, a wiem, ze w Jeleniej Górze śą lekarze, którzy tak robią.

Godna polecenia. Kompetentna. Bardzo sympatyczna. Lekarz z "powołania":-) Najlepsza w Jeleniej Górze.

Polecam każdej kobiecie , wyjątkowy lekarz a przy tym wyjatkowy człowiek.

Polecam każdej kobiecie , wyjątkowy lekarz a przy tym wyjatkowy człowiek.

Od kilku lat chodze do Pani doktor a wcześniej do jej mamy:) Wspaniała kobieta. U niej w gabinecie nie czujesz się skrępowana. a wizyta to prawdziwa przyjemnść.

Pierwsza Pani ginekolog z pełnym zaangażowaniem a ktoś kto tylko wypisuje recepty za kasę. Uprzejma, miła, bardzo polecam!

Sympatyczna i kompetentna.Zawsze ma czas,odpowiada na każde pytania,bardzo dokładna i rzeczowa - lekarz z powołania.Jestem pod Jej opieką od ok. dwóch lat i mogę powiedzieć,że z lekarza stała się przyjaciółką.Tak samo traktujęe pacjentki prywatnie jak i na NFZ.Zmobilizowała mnie do pamiętania o wizytach i badaniach kontrolnych.

Pani doktor bardzo uprzejma, nie spieszy się, wszystko szczegółowo tłumaczy. Na miejscu USG. Bada piersi bez proszenia się !!!