lekarz Ewa Jurczak

Wenerolog, Dermatolog

3,9
3,7

Nie wypowiem sie o doktor Jurczak, bo nigdy nie korzystałam z Jej usług, ale rowniez daje 5 na wyrownanie, gdyz jak patrze na wpisy takich osób jak Anonim z IP 79.185.24.232 to szlag mnie trafia, że po pierwsze wprowadzaja ludzi w błąd a po drugie szkalują imie lekarzy dla interesu innych lekarzy. Ten Anonim z IP 79.185.24.232 wypisuje negatywne opinie nie tylko o pani Jurczak ale tez o innych dermatologach, wiec nie sugerujcie się na ślepo tylko sprawdzajcie inne wpisy po IP "Anonimów" - czyli tych cyferkach pod "Anonimem" - oznaczaja one unikalny adres internetowy przypisany do tego samego komputera. Jesli ktos z takim samym IP wypisuje negatywy o wszystkich lekarzach oprocz jednego - to wiadomo o co chodzi. Wstyd...

leczyłam się u doktor Jurczak w publicznej przychodni dermatologicznej i ona jako jedyna mnie wyleczyła; pobrała próbkę skóry, żeby zbadać w laboratorium co to było -powtarzam - jako jedyna! - inne panie dermatolog nawet nie raczyły, tylko zgadywały, a może to a może tamto... doktor Jurczak to najlepsza pani dermatolog, z jaką się spotkałam! profeska! dziękuję jej bardzo jeszcze raz za pomoc! pozdrawiam serwis i pacjentów!

Nie byłam u tej Pani Doktor, ale daję najwyższe oceny na zachętę i chciałabym zwrócić uwagę na poprzedni wpis.. Widzę, że "Pani Magister" kosmetologii z ciekawości chodzi do wszystkich lekarzy w Radomiu (zapewne takie kokosy na tej swojej kosmetologii zarabia, że nie ma na co pieniędzy wydawać:). Dała beznadziejne oceny paniom Jurczak, Kluzińskiej, Cieślakowskiej i Karszni i jedną, pod niebiosa wychwalającą, panu doktorowi Krajewskiemu. No cóż, szukałam dla siebie dobrego dermatologa w Radomiu, a widzę, że te wszystkie rankingi to jedna wielka ściema... Pozdrawiam!

Moim zadaniem pani Jurczak jest lekarzem z powołania, kompetentnym i otwartym na problemy pacjentów. Zawsze przedstawia różne możliwości leczenia danego schorzenia i chętnie odpowiada na pytania. Wchodząc do gabinetu nie należy się niczego obawiać, wręcz przeciwnie, pacjent zostaje przywitany ciepło i serdecznie a na promienny uśmiech lekarza odpowiada tym samym :) Gdyby nie tak długi czas oczekiwania na kolejną wizytę, byłoby wręcz idealnie. W moim przypadku okazała się bardzo pomocna a jej praca efektywna. Szczerze polecam!

Gdyby nie tak długi czas oczekiwania na kolejną wizytę, byłoby wręcz idealnie.
W moim przypadku okazała się bardzo pomocna a jej praca efektywna.
Szczerze polecam!

Byłam u Pani doktor z synkiem i dopiero ona ( a była trzecim lekarzem)szczegółowo wyjaśniła mi i zdiagnozowała chorobe, sama podzwoniła po znajomych lekarzach umówiła w wawaie na zabieg. Jestem pełna podziwu i polecam takiego doktora.

Ten lekarz, dr Ewa Jurczak wyprowadził i nadal wyprowadza moją córkę leczoną sterydami ze wszystkich powikłań jak wypadanie włosów, trądzik posterydowy, grzybice, blizny i rozstępy. Dzięki jej leczeniu 18-letnia dziewczyna odzyskała włosy, ma piękną cerę i pomimo choroby znów świetnie wydląda. Warto jeździć do niej z Krakowa. Alina Drozd

Mi Pani Doktor bardzo pomogła. Mam trądzik. Teraz już dużo mniejszy. Dzięki zabiegom, blizny stają się coraz mniejsze, a były naprawde duże i głębokie. Tez mam zabiegi, że przez tydz. mi się skóra złuszcza albo coś. Ale później jest o wiele lepiej. A Pani Doktor mówi przed wykaniem zabiegu co to za zabieg i o tym jak buzia wygląda zaraz po zabiegu tez mówi. Więc jak komuś nie pasuje to nie rozumiem po co się zgadza na ten zabieg. Przecież nie musi, a to są dobre zabiegi.

Jestem zadowolona z kompetencji lekarza. Pomaga zrozumieć mechanizm występowania choroby i w sposób wyczerpujący udziela informacji na temat leczenia. Rzadkość u lekarzy!

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z doktor Jurczak.

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z doktor Jurczak.

Bardzo uprzejma,poświęca dużo czasu swym pacjentom,zaangażowana w sytuacje pacjenta