lekarz Ewa Jurczak

Wenerolog, Dermatolog

Jestem zadowolona z kompetencji lekarza. Pomaga zrozumieć mechanizm występowania choroby i w sposób wyczerpujący udziela informacji na temat leczenia. Rzadkość u lekarzy!

Bardzo uprzejma,poświęca dużo czasu swym pacjentom,zaangażowana w sytuacje pacjenta

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z doktor Jurczak.

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z doktor Jurczak.

Byłam u Pani doktor z synkiem i dopiero ona ( a była trzecim lekarzem)szczegółowo wyjaśniła mi i zdiagnozowała chorobe, sama podzwoniła po znajomych lekarzach umówiła w wawaie na zabieg. Jestem pełna podziwu i polecam takiego doktora.

Ten lekarz, dr Ewa Jurczak wyprowadził i nadal wyprowadza moją córkę leczoną sterydami ze wszystkich powikłań jak wypadanie włosów, trądzik posterydowy, grzybice, blizny i rozstępy. Dzięki jej leczeniu 18-letnia dziewczyna odzyskała włosy, ma piękną cerę i pomimo choroby znów świetnie wydląda. Warto jeździć do niej z Krakowa. Alina Drozd

Byłam bardzo zadowolona, Pani doktor bardzo mi pomogła.

Byłam bardzo zadowolona, Pani doktor bardzo mi pomogła.

leczyłam się u doktor Jurczak w publicznej przychodni dermatologicznej i ona jako jedyna mnie wyleczyła; pobrała próbkę skóry, żeby zbadać w laboratorium co to było -powtarzam - jako jedyna! - inne panie dermatolog nawet nie raczyły, tylko zgadywały, a może to a może tamto... doktor Jurczak to najlepsza pani dermatolog, z jaką się spotkałam! profeska! dziękuję jej bardzo jeszcze raz za pomoc! pozdrawiam serwis i pacjentów!

Potrzebowałam szybkiej konsultacji i udałam się do jej prywatnego gabinetu, powiedziała że ma jeszcze panią z firmy medycznej więc nie ma czasu mnie przyjąć. Jak dla mnie lekarz z powołania, ale raczej nie medycznego.

Jak dla mnie lekarz z powołania, ale raczej nie medycznego.

Nie wypowiem sie o doktor Jurczak, bo nigdy nie korzystałam z Jej usług, ale rowniez daje 5 na wyrownanie, gdyz jak patrze na wpisy takich osób jak Anonim z IP 79.185.24.232 to szlag mnie trafia, że po pierwsze wprowadzaja ludzi w błąd a po drugie szkalują imie lekarzy dla interesu innych lekarzy. Ten Anonim z IP 79.185.24.232 wypisuje negatywne opinie nie tylko o pani Jurczak ale tez o innych dermatologach, wiec nie sugerujcie się na ślepo tylko sprawdzajcie inne wpisy po IP "Anonimów" - czyli tych cyferkach pod "Anonimem" - oznaczaja one unikalny adres internetowy przypisany do tego samego komputera. Jesli ktos z takim samym IP wypisuje negatywy o wszystkich lekarzach oprocz jednego - to wiadomo o co chodzi. Wstyd...

Uważajcie drogie pacjentki,pani doktór to złodziejka cudzych mężów

Uważajcie drogie pacjentki,pani doktór to złodziejka cudzych mężów