lekarz Ewa Jurczak

Wenerolog, Dermatolog

super lekarz godny polecenia profesjonalizm na najwyższym poziomie dziękuję że do niej trafiłam

Witam , w moim przypadku Pani Doktor bardzo mi pomogła , co prawda po zabiegu bio-kwasami cera nie wygląda super, jest raczej jak poparzona , ale po 5 zabiegach po bliznach nie było śladu , cierpliwości drogie panie na efekty trzeba czekać , mimo że kuracja do najtańszych nie należy, muszę przyznać....

Moim zadaniem pani Jurczak jest lekarzem z powołania, kompetentnym i otwartym na problemy pacjentów. Zawsze przedstawia różne możliwości leczenia danego schorzenia i chętnie odpowiada na pytania. Wchodząc do gabinetu nie należy się niczego obawiać, wręcz przeciwnie, pacjent zostaje przywitany ciepło i serdecznie a na promienny uśmiech lekarza odpowiada tym samym :) Gdyby nie tak długi czas oczekiwania na kolejną wizytę, byłoby wręcz idealnie. W moim przypadku okazała się bardzo pomocna a jej praca efektywna. Szczerze polecam!

Gdyby nie tak długi czas oczekiwania na kolejną wizytę, byłoby wręcz idealnie.
W moim przypadku okazała się bardzo pomocna a jej praca efektywna.
Szczerze polecam!

Nie byłam u tej Pani Doktor, ale daję najwyższe oceny na zachętę i chciałabym zwrócić uwagę na poprzedni wpis.. Widzę, że "Pani Magister" kosmetologii z ciekawości chodzi do wszystkich lekarzy w Radomiu (zapewne takie kokosy na tej swojej kosmetologii zarabia, że nie ma na co pieniędzy wydawać:). Dała beznadziejne oceny paniom Jurczak, Kluzińskiej, Cieślakowskiej i Karszni i jedną, pod niebiosa wychwalającą, panu doktorowi Krajewskiemu. No cóż, szukałam dla siebie dobrego dermatologa w Radomiu, a widzę, że te wszystkie rankingi to jedna wielka ściema... Pozdrawiam!

Co ta Pani Doktor ma wspólnego z kosmetyka dermatologiczną.Ani się zna na kosmetyce,a przyciśnieta do muru coś bełkocze.Jestem mgr kosmetologii,byłam na wizycie przez ciekawość.Nabija ludzi naiwnych w butelkę i na kasę.

Nikomu nie polecam.Nie wiem czy zrozumiała mój problem?Zainkasowała nalezność i umówiła sie na następna wizyte.

Po kilku złuszczeniach nabawilam sie jakby wyplukanych miejsc na twarzy a mialo byc tak pieknie.Co teraz z tym zrobie?Do tego te zabiegi podrazniły mi naczynka z ktorymi nigdy nie mialam problemow.jak nakłada sie takie kwasy na twarz to zabezpiecza sie oczy i delikatne okolice np.koło ust a ta pani tego nie robi

Mi Pani Doktor bardzo pomogła. Mam trądzik. Teraz już dużo mniejszy. Dzięki zabiegom, blizny stają się coraz mniejsze, a były naprawde duże i głębokie. Tez mam zabiegi, że przez tydz. mi się skóra złuszcza albo coś. Ale później jest o wiele lepiej. A Pani Doktor mówi przed wykaniem zabiegu co to za zabieg i o tym jak buzia wygląda zaraz po zabiegu tez mówi. Więc jak komuś nie pasuje to nie rozumiem po co się zgadza na ten zabieg. Przecież nie musi, a to są dobre zabiegi.

Po kilku próbach złuszczenia przebarwień skóry twarzy,przebarwiena są jeszcze większe,po zabiegach nie funkcjonuję zawodowo przez tydzień,to chyba pomyłka co Pani Doktor robi.

Chyba zbyt okrzyczana.Nie rozumiałam co chce mi zrobić z plamami na twarzy,a jak zrobiła złuszczanie to nie mogłam się ludziom pokazać