Ewa Juszczak

Psychiatra

Pani Doktor jest fachowcem, pomogła nie tylko mnie, ale także kilku moim znajomym. Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy psychologicznej.

Kompetentna i odpowiedzialna .Pomogła mi w 100 %Polecam

Kompetentna i odpowiedzialna .Pomogła mi w 100 %Polecam

Bardzo dobry lekarz. Owszem, odbiera telefony w trakcie wizyt, ale kiedy ma to robić, skoro pracuje od ósmej do dwudziestej, a najczęściej dzwonią pacjenci w sytuacjach kryzysowych? Widać, że lubi to co robi i się na tym bardzo dobrze zna. Polecam.

W mojej opinii Pani doktor ma sporą wiedzę w dziedzinie problemów dotyczących depresji. Czyta z człowieka jak z otwartej książki. Czy wizyta będzie warta swojej ceny - za wcześnie, by jednoznacznie to stwierdzić.

Kiedyś miałem możliwość korzystania z terapii, proces długotrwały ok 6-8 mies. ale tak miało trwać. Jeśli chodzi o Panią dr Juszczak dla mnie jest to autorytet wśród psychologów (jest również psychologiem), ogromna wiedza poparta praktyką, do tego z wykształcenia również lekarz pschiatra więc może wspomagać leczenie farmakologicznie co przyczynia się do kompleksowej opieki. Dla mnie pełen profesjnalizm - szczerze polecam! Nie jest to tania sprawa, ale czy nasze zdrowie i dobre samopoczucie nie jest bezcenne? Rafał.

bardzo dobry lekarz,godny polecenia,korzystalem z pomocy.

bardzo dobry lekarz,godny polecenia,korzystalem z pomocy.