lekarz Ewa Kadela-Lewczuk

Super Pani Doktor!!!!!! Gorąco polecam wszystkim rodzicom!!!!!!

Super Pani Doktor!!!!!! Gorąco polecam wszystkim rodzicom!!!!!!

Gorąco polecam. Jedyny kompetentny i bardzo miły lekarz w przychodni. Polecam z całego serca Panią Doktor :-)

Ja poprzednicy, gorąco polecam. Nic dodać, nic ująć!!!!!!

Ja poprzednicy, gorąco polecam. Nic dodać, nic ująć!!!!!!

Najlepszy lekarz w Zabrzu, na Helence wszyscy chodzą tylko do Pani Doktor. Ten drugi starszy Pan to wszyscy mają swoje zdanie o nim i dlatego jest tam zawsze pusto. Gorąco polecam Panią doktor, fachowa, przemiła a co najważniejsze zawsze skuteczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gorąco polecam, jedyny lekarz przyjmujący w przychodni na Helence do którego w ciemno można iść z dzieckiem i o nic się nie martwić. Polecam

Gorąco polecam. Bardzo miła i skuteczna wizyta. Bardzo dobrze wytłumaczony problem i sposób leczenia. Polecam.

Witam. Najlepiej świadczy chyba to o Pani Doktor, że zawsze są do Niej kolejki w poczekalni w przeciwieństwie do dr. Paszka gdzie zawsze jest pusto i nikt do Niego się nie zapisuje. Wszystko na temat. Pozdrawiam.

Kurde, jak możecie pisać że to zły lekarz, leczyła Pani doktor mnie, teraz leczy moje dzieci. Nie znam nikogo z całej Helenki i Rokitnicy kto by miał złe zdanie o Pani doktor. GORĄCO POLECAM. NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM!!!!!!

Gorąco polecam. SKUTECZNIE!!!!!! Bardzo miło i profesjonalnie.

Gorąco polecam. SKUTECZNIE!!!!!! Bardzo miło i profesjonalnie.

Gorąco polecam. W pełni profesjonalne podejście. Przemiła Pani Doktor. Najważniejsze że córeczka zdrowa!!!!!!