lekarz Ewa Kanigowska

Dermatolog

2,7

Niestety nie jestem zadowolona z wizyty. Przebiegła ona szybko, nie uzyskałam wielu informacji mimo tego że dopytywałam bo sama z siebie pani doktor tylko receptę wypisała w pośpiechu. Nie wzbudziła mojego zaufania.

Niestety nie wyleczyła mojego trądziku,wizyty na fundusz odbyta za każdym razem w pośpiechu tak jak przedmówczyni kazała mi także czytac o chorobie w internecie;nie mozna sie nic pytac bo juz zniecierpliwiona: po pól roku zmieniłam dermatologa i po ok miesiacu widziałam efekty.

Lekceważące podejcie do pacjenta, wizyta w ramach NFZ trwała max 2 min, Pani doktor określiła schorzenie a reszte kazała doczytac w internecie!!! Chyba nic dodawac juz nie muszę!

Pani Doktor jest ekspertem! Pomimo tego,ze byłam na wizytę z NFZ to poświęciła mi wystarczająco duzo czasu na wyjaśnienie mojego problemu - nawet mi to rozrysowała na kartce :-) a nastepnie wytłumaczyła krok po kroku jak podjąć leczenie :) dignoza zawsze była strzałem w dziesiątke.Leki równiez odpowiednio dobrane.Efekty po stosowaniu widać.Moja twarz sie diametralnie poprawiła co mnie cieszy! Polecam każdemu! :)

ludzie co wy mówicie ? do cholery chodzę do Pani Kanigowskiej od ponad roku czasu chciałam iść na zabieg kosmetyczny co kolwiek ale odradza mi bo mówi co się z tym wiąże i że jeszcze jest nie pora ... jak czytam te komentarze to aż rzygać mi się tym chcę ja osobiście polecam Panią Ewe Kanigowską ! bardzo dobra miła Pani i przedewszystkim zna się na rzeczy !

Jest to "lekarz", który doprowadził moją twarz do pogorszenia, dodatkowo dochowałam się wielu blizn i przebarwień po kuracji lekami przepisanymi przez tą panią. W dodatku po mojej ostatniej wizycie u tej kobiety nigdy w życiu już się tam nie pojawię i każdemu będę odradzać. Była w stosunku do mnie arogancka, chamska i opryskliwa. Zapłaciłam 70 zł za to, że bez żadnego pardonu zwracała się do mnie na "TY", a mam już swoje lata i wyszłam z gabinetu bez żadnej recepty, ani rady na to, co dalej z moją twarzą. Jedynie co potrafiła zaproponować to zabiegi u niej w gabinecie w jakichś kosmicznych cenach. Mimo moich usilnych pytań odnośnie tego co powinnam dalej stosować nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, a doktor stawała się coraz bardziej niemiła i sugerowała żeby wizyta się już zakończyła. Zostałam potraktowana z góry, jak ktoś, kto zajmuje jej niepotrzebnie czas, a ton w jakim się do mnie zwracała woła o pomstę do nieba. Na Boga, przecież to jest prywatny lekarz, nie dość że każdemu zapisuje to samo i nie zleca żadnych badań, to jeszcze jak przychodzi się do niej po radę bo jej kuracja pogarsza stan cery to traktuje gorzej niż psa! Nigdy w życiu nie zostałam tak upokorzona. Zgadzam się z poprzednimi opiniami, że liczy się dla niej tylko kasa i jak ktoś kręci nosem na wykonanie zabiegów w jej gabinecie to robi się bardzo niemiło. Radzę omijać szerokim łukiem.

Nie wiem jaka jest, kiedy przyjmuje państwowo. Przyjmując prywatnie jest bardzo konkretna i pomocna.

jestem bardzo zadowolona z leczenia pani doktor i gorąco polecam wizytę u tego wysokiej klasy specjalisty!!!!!!

PANI KANIGOWSKA ZAPOMNIAŁA ZE PEŁNI ZAWÓD KTÓRY JEST NAZWANY JAKO-SŁUŻBA!!!ZDROWIA. OBIECAŁA USUNIĘCIE MI POPEKANYCH NACZYNEK Z TWARZY, JAK PRZYSZŁAM STWIERDZIŁA ŻE ZA 1 NACZYNKO 2ZŁOTE DOSTAJE TO JEJ SIE NIE OPŁACA.WIDAĆ JEST LEKARZEM TYLKO DLA ZYSKU. POZA TYM KIERUJE CZĘSTO DO SWOJEGO PRYWATNEGO GABINETU KOSMETYCZNEGO-TAM WSZYSTKO DA SIĘ ZROBIĆ!!!!!

wspaniała lekarka. kompetentna, cierpliwa i życzliwa, wyleczyła mnie z tradziku i kompleksów... polecam!!!

polecam!!!