lekarz Ewa Karasiewicz

Lekarz rodzinny

Pani doktor to anioł, jestem pacjentką od samego początku milionowej , wszystko wytłumaczy, poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi , jest naprawdę cudowna i godna polecenia !!!!!

Doktor Karasiewicz jest moim lekarzem rodzinnym od samego początku powstania placówki na ul.Milionowej 68. Nie tylko moim , ale także mojej żony i dwójki dzieci.Obecnie jedynie córka nie należy do tej przychodni , ze względu na miejsce zamieszkania.Porady oraz leczenie u Pani doktor są zawsze fachowe , a diagnozy trafne czego dowodem jest między innymi sytuacja z przed 6-ciu laty kiedy moja żona przywiozła mnie do przychodni gdyż byłem osłabiony z bólem w klatce piersiowej. Po wstępnym przebadaniu Pani doktor zaleciła pilne EKG po czym bez wahania zadzwoniła po karetkę i już po pół godzinie byłem w szpitalu na sali operacyjnej.Po zabiegu koronografii i wstawieniu stentu oraz po długiej rehabilitacji mogłem ponownie funkcjonować w normalnym życiu. Oczywiście pod stałą kontrolą i opieką Pani doktor.Można powiedzieć , że profesjonalizm i podjecie szybkiej decyzji uratowało mi życie.
Polecam wszystkim ta Przychodnie i Rodzinną a w szczególności lekarza z prawdziwego zdarzenia jakim jest Ewa Karasiewicz.
Marian Przybysz
p.s.
dziwia mnie tylko wpisy pacjenów , którzy sie wypowiadają o pracy lekarz , a swoje opinie nie firmuja swoim podpisem tylko
jako "anonim"

Dla Pani ,,doktor" chyba obcy jest kodeks etyczny i przysięga Hipokratesa.

Dla Pani ,,doktor" chyba obcy jest kodeks etyczny i przysięga Hipokratesa.

U Pani doktor jestem od samego poczatku.Prawda jest jedynie fakt iz Pania doktor czesto zastepuje inny lekarz. Przy zamawianiu wizyty nalezy zaznaczyc , iz koniecznie chce sie umowic na wizyte do dok. Karasiewicz. Co do poswieconego czasu, poswieca go tyle ile wymaga sytuacja, a nie przepisy. Co do uswiadomienia o chorobie nalezy pytac. Zawsze odpowiada na pytania. Jesli w zagadnieniu nie ma wystarczajacej wiedzy odpowiada szczerze, ze "nie wie". Czesto kieruje do specjalistow i szpitala celem potwierdzenia diagnozy. Jesli ja decyduje sie na prywatna wizyte u specjalisty, wskazani przez doktor lekarze z nazwiska i miejsca pracy sa godni polecenia. Oplacam jednoczesnie prywatne Centrum medyczne LIM aby miec szybki dostep do specjalistycznych badan. Z lekarzy internistow jednak zawsze wybieram dok.Karasiewicz. Centrum majace dziesiatki internistow jednak przegrywa.

nie polecam tego lekarza za mało czasu poświęca dla pacjentów w dodatku szybko kończy pracę jak na lekarza rodzinnego

Bardzo przemiła oraz kompetentna Pani doktor.

Bardzo przemiła oraz kompetentna Pani doktor.

Lekarz przemiły z dużą wiedzą , personel również miły uczynny. Polecam każdemu tą placówkę.

Jedyne co mi przeszkadza to lokalizacja gabinetu - daleko od mojego miejsca zamieszkania .

nie polecam tego lekarza , Pani doktor nie poświęca czasu pacjentom , lekceważy pacjentów i ma bardzo nie miły personel bardzo nie miły proszę zadzwonić i się przekonać !!!!

Lekarz w przychodni przyjmuje bardzo często tylko pół godziny.

Lekarz w przychodni przyjmuje bardzo często tylko pół godziny.