lek. dent. Ewa Karędys

2,7

Doktor Ewa jest fachowcem godnym polecenia, kompetentna, cierpliwa, wzbudzajaca zaufanie, poswiecajaca duzo czasu pacjentowi. Szczerze polecam ten gabinet.

Od 20 lat moje uzębienie jest pod stałą opieka pani Ewy. Bardzo jestem zadowolona z jej pracy. Wszystkie jej prace są trwale i nie sprawiają mi żadnego kłopotu przez wiele lat. To dobry bardzo dobry fachowiec. Polecam gorąco.

Ta Pani nie powinna pracować z ludźmi dopóki nie nauczy się podstaw kultury ! Na samym wstępie zapytałam czy ten gabinet refunduje NFZ ponieważ takie leczenie w miarę możliwości mnie interesuje, już w tym momencie miałam wrażenie , że zostałam skreślona by być do mnie sympatycznym. Następnie zwróciwszy uwagę Pani doktor na to , że na nfz jest błędny adres (teraz już wiem, to był błąd mapy) i trafiłam do innego gabinetu na tej samej ulicy , odwróciła się i powiedziała ,że mogę iść sobie do tamtego stomatologa. Doznałam szoku jak to usłyszałam. Kolejna rzecz leżałam, już na fotelu z 30min opóźnieniem gdzie zadzwonił telefon Pani doktor i poszła sobie porozmawiać z kimś z rodziny ( nie był to pacjent) Gdy już ta Pani sprawdziła stan mojego zęba, odpowiadała na moje pytania jakbym co najmniej pytała o jej życie prywatne. Nie polecam , jeżeli zależy komuś na przyjemnej wizycie u dentysty. Współczuje praktykantce, która musiała biedna ją znosić !