Najlepsza Pani doktor z jaką miałam przyjemność. Świetny fachowiec, cierpliwa, nie boi się podejmować decyzji a przy tym uprzejma i sama z siebie proponuje opcje tańsze opcje kuracji.

Lecze u niej rozne dolegliwosci na przestrzeni 10 lat i jej diagnozy sa zawsze trafne, wiec leczenie jest szybkie i skuteczne. Inny dermatolog (gdy nie moglam dostac sie do Dr. Kaszynskiej, leczyl mnie zasada prob i bledow).

Przepisała kremy na "nieuleczlny" trądzik osobie w wieku 30 lat i o dziwo bardzo, bardzo, bardzo pomogły :). Polecam