dr n. med. Ewa Kniat mijal

Alergolog, Pulmonolog

2,5

Pani doktor krzyczy na dzieci, jest niemiła i totalnie nie interesuje jej co pacjent ma do powiedzenia.

Jak najdalej od tej Pani, lekceważyła co mam do powiedzenia o stanie zdrowia dziecka! Nie dziwie się ze nie czeka się długo na wizytę na NFZ.

Nie polecam, pani nie ma podejścia do małego pacjenta, nieprzyjemna i niecierpliwa.W czasie krótkiej prywatnej wizyty zdążyła 3 razy nieprzyjemnie odezwać się do malucha. Chyba podczas wizyty prywatnej mamy prawo wymagać trochę więcej.

Wspaniała Pani doktor. Bardzo pomogła mojej córce. Nie znam drugiego takiego lekarza.Polecam wszystkim!!!!!!!