lek. dent. Ewa Kobus

W miarę szybko co na fundusz sie nie zdarza , czysto , ładnie , miło i nie robią problemu z zapisaniem dzieci - dziękuję

Pani dr. leczy moją 4 letnia córeczkę i mała jest naprawdę w najlepszych rękach . Nie boi sie isc na wizytę a wrecz na nią wyczekuje :) Dr. Ewa Kobus to nalepszy lekarz jakiego dane mi było do tej pory spotkac jesli chodzi o zęby :)

Polecam :) Miło, szybko i profesjonalnie :)

Polecam :) Miło, szybko i profesjonalnie :)

Zdecydowanie polecam panią doktor. Świetna opieka, zaangażowanie. Nawiązując do innych opinii, no cóż, wybierając się na wizytę prywatną trzeba liczyć się z kosztami. Najważniejsze jest to, że zęby są wyleczone solidnie i profesjonalnie!

a ja zdecydowanie polecam pani dr.bardzo miła ,kompetentna i rzeczowa a i co najwazniejsze nie robi problemu z tego że ktoś nie ma pieniędzy i nie chce plomby odpłatnej,moje dzieci i mąz są bardzo zadowoleni i nie bija się teraz dentysty-pozdrawiam

zdecydowanie nie polecam juz wolalbym aby weterynarz mi zeby robil byle nie ten lekarz