lekarz Ewa Kobyłko-Klepacka

Lekarz rodzinny

Prawdziwa Pani Doktor! Widać, że ma powołanie do swojego zawodu, niezwykle kompetentna osoba. Do tego jest bardzo taktowana,uprzejma, troskliwa, kulturalna, dla każdego pacjenta ma czas i darzy go szacunkiem, wysłucha, doradzi.... Polecam!!!!

Moim zdaniem owa pani doktor jest mało wyuczona w kwestii medycznej... dwa lata chodziłam do niej z bólem w prawym boku i lędźwiach. Wysłała mnie na masaże, solux i DD. Nic nie dało a nawet bardziej się nasiliło. Oczywiście zrobiła podstawowe badania, które niczego konkretnego nie stwierdziły. Więc ze swoich domniemań wcisnęła mi lekarstwa na zespół jelita drażliwego. powiedziała, że gazy rozpychają jelito i dlatego mnie boli... przyszłam do niej po miesiącu i powiedziałam, że leki nie pomagają. Przepisała mi niby inne, a tak naprawdę miały inną nazwę, a ten sam skład! Dwa lata się męczę z okropnym bólem, który nie pozwala normalnie funkcjonować a ona po prostu ignorowała moje "wołanie o pomoc"
Po jednej jedynej wizycie u pewnego pana dowiedziałam się, że jest to kamień w prawej nerce, który zadaje bolesne kolki!
A pani Klepacka faszerowała mnie lekami na zupełnie co innego!

Kompetencje, kultura, takt !!! Szkoda tylko, że trzeba długo czekać. Ale to wynika z tego, że poświęca pacjentowi dużo czasu. Nie traktuje pacjenta, jak "zło konieczne".

Kompetencje, kultura, takt !!!
Szkoda tylko, że trzeba długo czekać.

Super lekarka z powołania, kompetentna, uprzejma i bardzo cierpliwa. Poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu, umie słuchać i stara się zawsze pomóc. Prawdziwy wzór !

Doktor bardzo kompetentna, miła, życzliwa. Jeśli mam problem zdrowotny - to tylko do Niej idę. Polecam jako specjalistę lekarza rodzinnego. W. G.

bardzo sympatyczna i cierpilwa pani doktor,zawsze dla kazdego ma czas i dobre słowo polecam.

bardzo przystępny lekarz i człowiek,same plusy

bardzo przystępny lekarz i człowiek,same plusy

Lekarz godny polecenia! Zaangażowany, zawsze ma czas na przyjęcie "dodatkowego" :) pacjenta