dr Ewa Kolakowska

Endokrynolog, Internista

Pani Doktor jest wspaniałym specjalistą. Kompetentna, życzliwa, zawsze poświęca pacjentowi wiele czasu żeby przeanalizować problem i znaleźć rozwiązanie, godna zaufania, polecam.

Uważam Panią Kołakowską za bardzo dobrego lekarza od 2000 roku leczę się u Niej,jestem po jodzie radioaktywnym i chemii , ciężko było ale postawiła mnie na nogi i wielkie dzięki Jej za to.

Witam, to rzekomo najlepszy endokrynolog w Sluspku.Rzekomo ma tu istotne znaczenie.Niezle kasuje a efektow nie widac.Uwaza ze jest rozslawiona i wykonuje prace rutynowo a pacjent to przedmiot.Nic mu nie tlumaczy a jak juz zacznie to nic nie mozna skumac.Jest oziebla stara panna i moze w tym problem.Poleca swoich kolegow lekarzy i nalezy spelnic przez pare wizyt jej kryteriow.Czyli pojsc do jej kolegi psychiatry bo ponoc kazdy jest znerwicowany przez tarczyce i trzeba leczyc sie najlepiej psychicznie.Raz powiedziala mi ze ona juz nie wie z ta tarczyca. ale czego nie wie-nie ...

Witam,
to rzekomo najlepszy endokrynolog w Sluspku.Rzekomo ma tu istotne znaczenie.Niezle kasuje a efektow nie widac.Uwaza ze jest rozslawiona i wykonuje prace rutynowo a pacjent to przedmiot.Nic mu nie tlumaczy a jak juz zacznie to nic nie mozna skumac.Jest oziebla stara panna i moze w tym problem.Poleca swoich kolegow lekarzy i nalezy spelnic przez pare wizyt jej kryteriow.Czyli pojsc do jej kolegi psychiatry bo ponoc kazdy jest znerwicowany przez tarczyce i trzeba leczyc sie najlepiej psychicznie.Raz powiedziala mi ze ona juz nie wie z ta tarczyca. ale czego nie wie-nie powiedziala.
Ocencie sami czy lekarz powinien rozkladac rece mowiac nie wiem i odsylac do innego na konsultacje?
Ja rezygnuje z tej ,,prymuski przereklamowanej''.