dr n. med. Ewa Kołecka

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg ogólny

Właśnie przebywam w CZMP na sali pani doktor. Bardzo miła, empatyczna i profesjonalna. Polecam leczenie u tak sympatycznej osoby :-)

Mój synus urodził sie z wrodzon a wada stopy konsko- szpotawej. Odrazu w szpitalu miał zalozony gips przez Szanowna Panią Ewę K. Przez 8 miesiecy leczylismy się Pani Dr nas prowadziła, nacinała ścięgno, a dzis synus ma 13 miesięcy biega. Zapomnielismy juz o tym. Polecam Pania Doktor lekarz z powwołana. DOŚWIADCZONY !!!

Mój synus urodził sie z wrodzon a wada stopy konsko- szpotawej.
Odrazu w szpitalu miał zalozony gips przez Szanowna Panią Ewę K.

Dzięki niej na długi czas skończyły się moje problemy z kolanem, natychmiast pokierowała dalsze leczenie, operacja odbyła się pod jej nadzorem :) godna zaufania osoba :)

Dzięki Pani Ewie córeczka po otwartym złamaniu kości udowej może swobodnie się poruszać. Leczenie długie ale skuteczne - POLECAM.

p doktor leczyła bioderka córeczki z typu IIIa do Ia w 4 miesiące samą poduszeczką Frejki.

Lekarz godny polecenia charakteryzujący się olbrzymią wiedzą i doświadczeniem - pacjent jest w centrum uwagi.

Pani doktoer operowała stopy końsko-szpotawe u mojego synka - wszystko poszło dobrze, godny polecenia lekarz specjalista od wad wrodzonych.

Po urazie stawu barkowego (wypadek samochodowy) nie ma śladu. Podejście do pacjenta godne naśladowania.

bardzo dobry specjalista, z sercem podchodzi do pacjenta.

bardzo dobry specjalista, z sercem podchodzi do pacjenta.

Pani doktor skladala mi staw po ciezkim urazie. Wielu lekarzy mowilo zebym pogodzil sie z czesciowa niesprawnoscia nogi a Pani doktor zoperowala kolano i teraz po 2 latach nie ma nawet sladu po urazie. Goraco polecam, wybitny specjalista.