Badanie fizykalne , diagnostyka i proponowane leczenie na wysokim poziomie. P. dr nie osiadła na laurach po egz, specjalizacyjnym. Ostatni w kolejce (lub poza nią :P) pacjent... bez obaw! Nie zostanie gorzej potraktowany :D Zdecydowanie polecam!!!

Miła ,sympatyczna, kompetentny i fachowy lekarz, poświęca dużo czasu pacjentowi i na diagnozę dolegliwości.Trafne diagnozy, dogłębne badanie choroby, uprzejmość i kompetencja na wysokim poziomie. Polecam wszystkim Panią Doktor.

Pani Ewa jest bardzo dobrym lekarzem. Potrafi nawiązać bezpośredni kontakt z pacjentem.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Krapkowice"?

Iwona Gajda

Lekarz rodzinny