lekarz Ewa Kollek

Lekarz rodzinny

Po telefonie do przychodni w sprawie 7 miesięcznego dziecka z wysoką gorączka ( dziecko nie jest pacjentem tej przychodzi, urodzone w innym województwie) Pani informuje, żeby przyjechać. Po przyjeździe, Panie z recepcji oburzone informują, że trzeba się było zarejestrować bądź należy zapytać Pani doktor czy przyjmie dziecko bo one nie wiedzą. Po prośbie Pani doktor radykalnie odmawia przyjęcia dziecka (mimo iż prawo mówi, że jej obowiązkiem jest jego przyjęcie). Pani doktor nie ma również odwagi wystawić zaświadczenia o nie przyjęciu dziecka do przychodni. Serdecznie nie polecam. Sprawa zajmą się odpowiednie ...

Serdecznie nie polecam. Sprawa zajmą się odpowiednie sluzby!!

Badanie fizykalne , diagnostyka i proponowane leczenie na wysokim poziomie. P. dr nie osiadła na laurach po egz, specjalizacyjnym. Ostatni w kolejce (lub poza nią :P) pacjent... bez obaw! Nie zostanie gorzej potraktowany :D Zdecydowanie polecam!!!

Pani Ewa jest bardzo dobrym lekarzem. Potrafi nawiązać bezpośredni kontakt z pacjentem.

Miła ,sympatyczna, kompetentny i fachowy lekarz, poświęca dużo czasu pacjentowi i na diagnozę dolegliwości.Trafne diagnozy, dogłębne badanie choroby, uprzejmość i kompetencja na wysokim poziomie. Polecam wszystkim Panią Doktor.