Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie w 1987 r., specjalistka II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii (Klinika Dermatologiczna AM w Bydgoszczy). Uczestniczka licznych kursów i szkoleń, potwierdzonych certyfikatami, z zakresu dermatologii, dermatologii dziecięcej oraz alergologii.

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED zajmuje się leczeniem m.in. łuszczycy, egzemy, atopowego zapalenia skóry, zmian skórnych w chorobach metabolicznych, trądziku oraz trądziku ...

Od ponad 10 lat zmagam się z łuszczycą. W tym czasie na swojej drodze miałam przyjemność, a może i nie, poznania lekarzy różnych specjalizacji. Byli to interniści i dermatolodzy, którzy obiecywali mi cuda na kiju. Jak się zapewne domyślacie, każdy z nich mydlił mi oczy mówiąc, że będzie tym, który "postawi mnie na nogi" i "przywróci mnie do życia". Tak, oczywiście! Z każdą wizytą u kolejnego - przepraszam za wyrażenie – uzdrawiacza, było coraz gorzej. Miałam wrażenie, że zmiany na skórze ulegają drastycznemu powiększeniu. Być może była to wina nieodpowiednio dobranej terapii, a może po prostu trafiłam w złe ręce? Tego chyba nigdy się nie dowiem...

W końcu, po wielu próbach i błędach, znajoma z pracy, której syn walczy z trądzikiem, zasugerowała mi wizytę u Pani Doktor Koncy. Pomyślałam, czemu nie? Skoro pomogła jej synowi? Co mam do stracenia? Zaryzykowałam i… jestem zachwycona! Właśnie wróciłam z mojej trzeciej kontrolnej wizyty. W przeciągu ok. trzech miesięcy Pani Doktor udało się osiągnąć efekty, których inni lekarze nie potrafili uzyskać przez 10 lat!!!!! Żałuję, że wcześniej do niej nie trafiłam! :( Polecam wszystkim, bo naprawdę warto!

Z trądzikiem walczyłem około roku czasu, niestety bez żadnych efektów :( Po tym czasie zmieniłem lekarza, właśnie nie panią Ewę, do której kontakt dostałem od znajomej. Pani Ewa od razu wprowadziła leczenie po którym dość szybko zobaczyłem pierwsze efekty. Co ważne, Pani Ewa zwróciła również uwagę na moją dietę i produkty które spożywam. Musiałem kilka rzeczy ograniczyć, ale to również przyczyniło się do poprawy mojej cery. Dziś po trądziku nie ma właściwie ani śladu dlatego tutaj piszę i dziękuję :)

Od dawna już zmagam się z łuszczycą. Byłam u kilku dermatologów i przetestowałam mnóstwo różnych leków i maści. Właściwie o swojej chorobie mogłabym napisać już książkę... Do pani Ewy trafiłam z polecenia, ale szczerze mówiąc byłam już trochę zrezygnowana. Obawiałam się, że będzie to kolejne nieskuteczne leczenie. I tutaj duże zaskoczenie, bo wreszcie leczenie przynosi jakieś efekty. Polecam szczególnie takim zrezygnowanym pacjentom jak ja.

Od dawna walczę z trądzikiem i kiedy trafiłam do Pani Doktor Ewy w końcu widzę jakieś postępy w leczeniu. W mojej ocenie Pani Doktor jest bardzo dokładna i przede wszystkim zaangażowana. Wizyta nie sprowadza się tylko do wypisania recepty, jak to miało miejsce już u innych lekarzy z którymi miałam styczność. Polecam wszystkim którzy szukają profesjonalisty.

Leczenie nie należało u mnie do najłatwiejszych :( Na szczęście dziś po grzybicy i zaawansowanych zmianach skórnych nie ma już śladu, a ja jestem zupełnie zdrowa :) Dziękuję Pani doktor za zaangażowanie i przyjemną atmosferę w gabinecie :) pozdrawiam

3 wizyty już za mną i leczenie dobiega końca. Jestem bardzo zadowolony z efektów, zaangażowania Pani doktor i czasu który poświęciła mi w gabinecie. W mojej ocenie jest to lekarka z powołania.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor Ewy. Na początku podchodziłam do tych wizyt trochę nieufnie, jak się okazało niepotrzebnie. W kilku słowach: kompetentna, dokładna, zaangażowana, dążąca do rozwiązania problemu. Polecam.

Pani doktor bardzo zaangażowała się, aby mi pomóc. Nie spotkałem się jeszcze z lekarzem który tak się wczuwa w sytuację pacjenta i stara się pomóc. W moim przypadku skutecznie. DZIĘKUJĘ

Dokładna, skrupulatna, zaangażowana, poświęca pacjentowi dużo czasu w gabinecie. Nie przepisuje bez potrzeby silnych lekarstw, co już miało miejsce w moim przypadku u innego lekarza. Polecam.

Pani dr bardzo rzeczowa i sympatyczna. Przeprowadza dokładny wywiad na podstawie którego decyduje o dalszym leczeniu. W moim przypadku dobranie odpowiednich leków szybko przyniosło efekty.

Wciąż poszukujesz "Wenerolog Warszawa"?

Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny