lekarz Ewa Kordyjak-Starczewska

Psychiatra

cudowna kobieta podejsie do pacjent uper wyslucha wytlumaczy lcd ie u niej od 2007 roku pokecm z calego serca

Pani Doktor wreszcie mi pomogła po nieudanej terapii u innej Pani Doktor. Bardzo serdecznie polecam. Pozdrawiam Panią Doktor

Super lekarz,wiedza ogromna przy tym wspanialy czlowiek.Przywróciła mnie do życia z wielkiej depresji.Zawsze wita z uśmiechem i poświęca dużo czasu pacjentowi /nawet jak jest gadatliwy jak ja/Polecam z całego serca

Nie polecam. Mi nie pomogła. Czuje się jeszcze gorzej. Nie polecam. Mi nie pomogła. Czuje się jeszcze dużo gorzej.

Nie polecam. Mi nie pomogła. Czuje się jeszcze gorzej.
Nie polecam. Mi nie pomogła. Czuje się jeszcze dużo gorzej.

Z Pania Doktor znam sie od wielu lat. Jest to osoba bardzo kompetentna, fachowa, pelna empatii, poswiecajaca kazdemu pacjentowi duzo czasu.Nadto jest to osoba mila, kulturalna i ciepla. Z uwagi na fakt, ze "moj" psychiatra przeprowadza sie na zawsze do Krakowa - od nowego roku bede sie leczyl u Pani Doktor Kordyjak, albowiem przyjela mnie do grona swoich pacjentow. Zdecydowanie polecam tego lekarza!

Miałam tą przyjemność i poznałam Panią Doktor. Krótko mówiąc jestem zachwycona. Diagnoza jak i leki dobrane bardzo trafnie. Dzięki temu mogę lepiej funkcjonować. Dziękuje.

Bardzo zainteresowana pacjentem. Empatyczna i współczująca. No i przedewszystkim fachowa. Dziękuje:)

Wspaniała Pani Dr, ciepła, serdeczna i cierpliwa. Po roku musiałam wrócić do Pani Dr i byłam zaskoczona, jak dobrze mnie pamięta, moją sytuację i wszystkie moje problemy, a przecież ma tylu pacjentów. Bardzo szczegółowo mnie "odpytała" z obecnego stanu, była szczerze zainteresowana, zmartwiona. Dzięki temu, że tak dobrze mnie zna, wiedziała, jak mi pomóc. Już po pierwszej wizycie odczuwam zdecydowaną poprawę. Polecam, nie warto zwlekać i łudzić się, że samemu da się radę.

Co za bzdury !!! Jeśli cokolwiek można zarzucić Pani Doktor to nie to ,że skraca wizyty i że jest nastawiona tylko na pieniądze . Nie znam lekarza , który poświęca tyle czasu swoim pacjentom i robi to bezinteresownie. Osoba która pisze taką opinie na pewno nie jest pacjentem Pani Doktor. Jestem od wielu lat pacjentem Pani Doktor i mogę poświadczyć ,że jest to bardzo dobry fachowiec i dobry człowiek oddany swoim pacjentom bezgranicznie. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy psychiatry może śmiało iść do Pani Doktor a na pewno otrzyma najlepszą pomoc jakiej potrzebuje.

Nie polecam. pani "doktor" nastawiona tylko na pieniądze. Skraca wizytę a płaci się za godzinę. Jest nonszalancka i nieuprzejma. Jedyne, co robi, to wypisuje recepty na dowolną ilość leków;żenujące;