lekarz Ewa Korecka

byłem u różnych lekarzy, dolegliwości męczyły mnie przez cały tydzień, nie znajdowałem sposobu polepszenia, Pani Ewa jednak na podstawie mojego wywiadu potrafiła skutecznie wskazać przyczynę choroby i dolegliwości co wcale nie było takie oczywiste. Dzięki jej wiedzy, ludzkiemu podejsciu do problemu i człowieka (prawdziwy lekarz z powołania) jestem zdrowy! Dziękuję, Bóg zapłać Ks. Piotr

Ks. Piotr

Wyjątkowo fachowy, miły i uprzejmy lekarz w dodatku wysoka wiedza i kompetencja w połączeniu z wielkim sercem czyni go godnego polecenia. Jacek Szklarski

Jacek Szklarski

Wraz z rodziną i bliskimi wybraliśmy Panią Doktor jako lekarza pierwszego kontaktu. Po odejściu z przychodni przy ulicy Nadrzecznej przenieśliśmy nasze deklaracje i nadal jesteśmy Jej pacjentami. Nigdy nie żałowaliśmy wyboru, ponieważ to nie tylko bardzo sumienna i mądra lekarka, ale także uprzejma i miła osoba.

Wspaniały lekarz, który nigdy nie daje odczuć, że się śpieszy! Jedyny minus to kolejki w korytarzu, ale jak już wejdzie się do gabinetu to można liczyć na fachową poradę. Pozatym bardzo sympatyczny i życzliwy człowiek. Polecam Justyna Głogowska

Justyna Głogowska

Wspaniały, kompetentny lekarz o wielkim sercu!

Wspaniały, kompetentny lekarz o wielkim sercu!