dr n. med. Ewa Korzeniowska-Kumaszka

Dziewczyny jaki jest nowy adres gabinetu? Podajcie lokalizację bo nie znam Zabrza.Dzięki!

Chodzę do pani doktor już od prawie 5 lat. Zdobyła moje zaufanie tym, że jako pierwsza do mojej ostrej infekcji (którą leczono wcześniej "na oko") podeszła profesjonalnie. Zleciła wszystkie potrzebne badania i mogłam zostać leczona na konkretną przypadłość. W końcu się wyleczyłam, później chodziłam już kontrolnie na badania i cytologię, teraz prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem nadal bardzo zadowolona. Zawsze zostaję przyjęta z uśmiechem, a pani doktor odpowiada na każde moje pytanie.

Witam, zna ktoś nowy adres i numer telefonu do gabinetu pani doktor?

Witam, zna ktoś nowy adres i numer telefonu do gabinetu pani doktor?

Uprzejma, kompetentna, budząca zaufanie lekarka. Prowadziła moją ciążę od 24 tygodnia - żałuję, że nie od początku! Szczerze polecam:)

Rzeczowa, kompetentna, uprzejma. Nie zbywa pacjentki byle szybciej i więcej zarobić, wręcz przeciwnie - przeznacza na wizytę tyle czasu ile potrzeba. moja mama do niej chodzi, prowadziła ciążę mojej siostry ja też do niej chodzę i chwalę. Jeśli chodzi o ewentualne konsultacje z innymi specjalistami to bez problemowo, zgadza się przekazuje dokumentacje wszystko w naj;lepszym porządku. Polecam !!

Pani doktor to wspaniała zyciowa kobieta moja ciaze prowadziła cała i byłam zadowolona strasznie bolało mnie badanie cytologiczne a pani doktor rozmawiała i wytłumaczyła mi wszystko. troszczyła sie o mnie i o bobaska i przy porodzie było wszystko ok małego rodziłam jedynie 15 minut :) bardzo ja polecam.

Pani doktor Ewa Kumaszka bez żadnych oporów przepisała mi tabletki antykoncepcyjne mimo iż mam otyłość pierwszego stopnia i takowych tabletek wogóle nie powinnnam stosować,pozatym powinna zlecić dodatkowe badania czy nie ma jakichś innych przeciwskazań do zażywania w/w tabletek.

w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje?

w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje?

Z Panią dr Ewą spotykam się w gabinecie już przeszło 4 lata. Prowadziła moją ciąże. Badała, leczyła, wspierała i pocieszała w trudnych chwilach. Dostępna przez tel, rzeczowo rozmawiała i nie zbywała. Dzięki Niej wizyta u ginekologa przestała być koszmarem. Polecam z całego serca! A Panią dr Ewę pozdrawiam serdecznie!

polecam gorąco prodzadzi moja drugą ciąze. Pierwsza przebiegała bezproblemowo a ta niestety jest z komplikacjami ale zawze mogę go niej zadzonic, poradzić się o każdej poże jestem zadowolona i nie zmienie jej na żadnego lekarza !!! Pani doktor podchodzi do mnie jak do pacjenta nie traktum\je mnie przedmiotowo, wytłumaczy i wysłucha najbardziej glupkowte moje pytania :P jestem pełna uznania dla Pani Ewy śmiem stwierdzić że to lekarz z powołania :)