lekarz Ewa Kosiorowska

Lekarz rodzinny

Jeżeli ktoś zna jak skontaktować się z Panią Doktor to również proszę o informacje. W tym kraju to komornik oraz firmy windykacyjne szybciej znajdą człowieka niż wiadomość o pobycie człowieka wartosciowego-wtedy powołują się na dane osobowe. Proszę o informację

Zgadzam się, lekarka na szóstkę. Pewnie komuś przeszkadzało, że ma dużo pacjentów.... Czy ktoś wie gdzie teraz przyjmuje Pani Ewa? Proszę o namiar.

Pani doktor Ewa Kosiorowska już nie pracuje w Przychodni na ul. Cedlera , bo była za dobra dla pacjentów i to jest tragedia "Naszej" Służby Zdrowia. Miała stałych pacjentów, kompetencje i wiedzę. Ale nie można pacjentów wysyłać na dodatkowe badania , coś o tym wiem, nakaz odgórny. Bo są koszty. Paranoja. Pani Doktór dziękujemy Pani za czas nam poświęcony i życzliwość. Oby każdy lekarz takim właśnie był. Myślał o pacjencie a nie tylko o kasie.

Myślał o pacjencie a nie tylko o kasie.

Lekarka jakiej dawno nie spotkałam. Leczy i przejmuje się pacjentem co nie jest normą w dzisiejszych czasach.

Zapisałem się do pani doktor. Choć młoda, interesuje się pacjentem, i od razu wylądowałem na EKG, potwierdziła czego się domyśliłem, niestety te terminy do specjalistów to tragedia.

Jest lekarzem z powołania. Najpierw czlowiek, później długo długo nic i dopiero procedury i biurokracja.

ogólnie jeżeli chodzi o panią doktor może i jest ok ale jesli mamy sie rozdrabniac to pacjenta traktuje z góry i każe nie wymyślać sobie chorób ,,,na litośc boską skoro idzie człowiek do lekarza to nie dlatego ze jest zdrowy tylko dlatego ze cos mu dolega a czasem nie wie co tylko opisuje dolegliwośći i od tego są juz lekarze zeby zlecic badania i postawic diagnoze! moja uwaga do pani doktor jest taka zeby traktowała ludzi poważnie i nie robiła z nich hipochondryków.pozdrawiam

Pani doktor uważnie słucha pacjenta, dokładnie bada, zleca badania, których inni lekarze często nie chcą zlecać. Jest bardzo kompetentna i ogólnie ma opinię bardzo dobrej lekarki. Jest naprawdę lekarzem z powołania, dlatego ma zawsze mnóstwo pacjentów w porównaniu z innymi lekarzami. Pani dr szuka przyczyny choroby poprzez wyniki badań, wywiadu z pacjentem. POLECAM SZCZERZE WSZYSTKIM, którzy zawiedli się na swoich lekarzach w przychodniach. Lekarz z prawdziwego zdarzenia.